İstek IMEI Tamirli BL Locked Xiaomi Redmi Note 9 Unlock İşlemi

Yazdır

ilkerxxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2019
5
0
1
24
IMEI tamirli BL Locked Redmi Note 9 Merlin telefonumda Unlock işlemi nasıl yapabilirim?

Telefona IMEI repair yapılmış. Bende miui12 android 10 a ota ile guncelledim.
Sonrada fabrika ayarlarına sıfırladım.
Şimdi sadece imei2 duruyor.
Hesap oluşturmuyor ve giriş yapamıyorum. Nasıl BL Unlock yapabilirim ustalar?

nazminazmi

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 May 2017
19
1
3
42
Hocam bende de Redmi note 8 var. İmei atma sırasında BL kilidi kapandı. İmeiler 0 oldu. Cihaz açılıyor fakat Bl kapalı olduğundan imei repair işlemi yapamıyorum
Nasıl bir yöntem denediniz ki bl kapandı.normalde kapanmaması gerekli..zaten imei repairli cihazların bl açık olması can simitidir..kapanırsa sıkıntı büyük oluyor..
Okuyacak arkadaşlarda böyle cihaz kullanıyosalar bl kapatmasınlar ve hatta açma işini geçiktirmesinler...

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bagimsizadam

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2019
28
3
3
39
Nasıl bir yöntem denediniz ki bl kapandı.normalde kapanmaması gerekli..zaten imei repairli cihazların bl açık olması can simitidir..kapanırsa sıkıntı büyük oluyor..
Okuyacak arkadaşlarda böyle cihaz kullanıyosalar bl kapatmasınlar ve hatta açma işini geçiktirmesinler...

İmei repair yaparken gerekli partisyonları sildim. Telefon kapandı ve sistem çöktü. Mi flash tool ile fastboot modunda yükleme yaparken galiba "clean all" seçmeyi unutmuşum. Bu nedenle BL kilitlendi. Mobil ağa bağlanamadığından Unlock işlemi yapamıyorum. Acil olarak kilidi açmam lazım

nazminazmi

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 May 2017
19
1
3
42
İmei repair yaparken gerekli partisyonları sildim. Telefon kapandı ve sistem çöktü. Mi flash tool ile fastboot modunda yükleme yaparken galiba "clean all" seçmeyi unutmuşum. Bu nedenle BL kilitlendi. Mobil ağa bağlanamadığından Unlock işlemi yapamıyorum. Acil olarak kilidi açmam lazım
Tam olarak bilgim yok ama sizin cihaza siz birşey yapamazsınız..boxlarla ancak tekrardan yazılım atılabilir diye düşünüyorum.yetkili hesap işe yarar mı onuda bilen arkadaşlar yazarsa daha iyi olur

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Elinizde hangi toolar var edl modda yükleme yapmanız lazım