Yardım Inca Enjoy Rom

kyrenia

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2017
7
3
3
44
inet-10fbt-rev01 zeng-gc 2012-06-13
a10 islemcili modelin dump etmis oldugum ve live suite uygun halde imaja cevirdigim dosya buyrun :

Vermis oldugum 2 romu da denedim. zaten orjinal cihazdan alinmadir imajlar, sorun yasayan olursa yardimci olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: ERDEM5150

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Hocam linki düzelte bilir misin?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sağlam da düzeltme derken forum kurallarına göre toplama manasında demiştim. Bende açık olarak görünüyor hocam da.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hallettim ben.
Forum kurallarına aykırı olarak paylaşılan bağlantıyı gördüğü halde düzenlemeyen Yönetici arkadaşlara da bir ceza puanı kestim.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Hallettim ben.
Forum kurallarına aykırı olarak paylaşılan bağlantıyı gördüğü halde düzenlemeyen Yönetici arkadaşlara da bir ceza puanı kestim.
Üç gündür dışardayım. Pek masaüstü kullanamadım. Tapatalkla katılmaya çalışıyorum.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
a10 islemcili modelin dump etmis oldugum ve live suite uygun halde imaja cevirdigim dosya buyrun :

Vermis oldugum 2 romu da denedim. zaten orjinal cihazdan alinmadir imajlar, sorun yasayan olursa yardimci olurum.

Paylaşım için teşekkürler.
Hemen indirip arşivime ekleyeyim.
Bakarsınız gün gelir birisine lazım olur.

ERDEM5150

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2018
5
2
3
34

üstadım merhabalar. benim de alime inca enjoy 10.1 tablet geçti. rom aramaktan ikiye ayrılıcam artık :( bu konu çözüme kavuştu mu acaba ??
live suit algılamıyor. pc algılıyor. phoneix algılıyor ama download mode a almıyor. sd kart ile indirdiğim romları imza hatası veriyor. önerebileceğin bi yol var mı acaba ?? şimdiden teşekkürler..

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
üstadım merhabalar. benim de alime inca enjoy 10.1 tablet geçti. rom aramaktan ikiye ayrılıcam artık :( bu konu çözüme kavuştu mu acaba ??
live suit algılamıyor. pc algılıyor. phoneix algılıyor ama download mode a almıyor. sd kart ile indirdiğim romları imza hatası veriyor. önerebileceğin bi yol var mı acaba ?? şimdiden teşekkürler..
Nasıl imza hatası veriyor ? Bilgisayarınızın işletim sistemi 64 bit. mi?

ERDEM5150

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2018
5
2
3
34
üstadım hallettim, aşağıdaki linkteki dosyayı indirip Phoenix suite ile içeri attım.

bu linkteki dosya FUSION PC-1031 (V1M03) e ait olan rom dosyası.

aynı anakarta sahip oldukları için kabul etti rom'u

açılırken fusion olarak bi logo geliyor :D

wifi bluetooth vs uzuvları aktif ve çalışıyor şu an.

yalnız bi nüans var, yazılım yüklendikten sonra dil RUSÇA geliyor :) onu da tablet ayarlarından türkçeye çekebiliyorsunuz.

@astek055 ilgine çok teşekkür ederim.

herkese iyi forumlar..

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
üstadım hallettim, aşağıdaki linkteki dosyayı indirip Phoenix suite ile içeri attım.

yalnız bi nüans var, yazılım yüklendikten sonra dil RUSÇA geliyor :) onu da tablet ayarlarından türkçeye çekebiliyorsunuz.

herkese iyi forumlar..
Geçmiş olsun. :)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

herkese iyi forumlar..

Geçmiş olsun.