Inca Rasch Rom Lazım

Yazdır

JTR

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 May 2017
10
0
1
28
Merhabalar
Elimde inca rasch 8" tablet var. Sitesinde uygun rom yok
Cpu>RK3066
Anakart id > TVE811S-V1.3
Yardımcı olurmusunuz ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: teknotek66 ve JTR

okan_oz

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eki 2017
4
0
1
54
merhabalar. elimde inca rasch tablet var. açmaya çalıştığımda ilk açılıştaki renkli ekran sürekli resetleniyor. hard reset atmaya çalıştım. ses açma ve power tuşuyla, android sembolü geliyor kalıyor. bundan sonra hangi tuş ihtimalini denediysem hiç bir şey olmuyor. yardımcı olabilir misiniz acaba

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
merhabalar. elimde inca rasch tablet var. açmaya çalıştığımda ilk açılıştaki renkli ekran sürekli resetleniyor. hard reset atmaya çalıştım. ses açma ve power tuşuyla, android sembolü geliyor kalıyor. bundan sonra hangi tuş ihtimalini denediysem hiç bir şey olmuyor. yardımcı olabilir misiniz acaba
bulunan yazılımlara göz atar mısın?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Tabletin kapağını açabiliyorsanız, içinden fotoğraf ekleyin. Model numarası vardır mutlaka.

okan_oz

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eki 2017
4
0
1
54
Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Hocam sizin kadar tecrübe sahibi olabilsem geliştirip üstüne çok şey yaparımda işte yıllarca özel sektörde sabah sekiz akşam yedi çalşınca insan kendini geliştirmek istediği noktayı kaçırabiliyor.Ama burda bu iş alanında sizleri şahsen tanımıyor olsamda siz,serdar bey symbazz hem yoluma ışık hemde birer idolsünüz benim için. Birseyler eklemek bir seyleri deşiştirmek için çok çalışıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam sizin kadar tecrübe sahibi olabilsem geliştirip üstüne çok şey yaparımda işte yıllarca özel sektörde sabah sekiz akşam yedi çalşınca insan kendini geliştirmek istediği noktayı kaçırabiliyor.Ama burda bu iş alanında sizleri şahsen tanımıyor olsamda siz,serdar bey symbazz hem yoluma ışık hemde birer idolsünüz benim için. Birseyler eklemek bir seyleri deşiştirmek için çok çalışıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende çok tecrübeli sayılmam.
Kendi yağımla kavrulmaya çalışıyorum.
Ne bir akıllı telefonum var ne de bir tablet bilgisayarım.
:ihtiyar: