Yardım iPad A1416 Etkinleştirme Sorunu

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu tabletten elimde var fakat etkinleştirme sorunu yaşıyorum. Cihaza Sıfırlama yaptıktan sonra böyle olmuş. Cihazda icloud vesaire yok denildi. Ve zaten icloud ekranı da gelmiyor. Herhangi bir mail şifre girmemizi isteyen bir ekran yok.

- Cihaza yazılım güncellemesi yaptım.
- Cihaza 3u tools ve İTunes ile geri yükleme yaptım.
- Wife kapat aç yapıp denedim bir türlü olmadı.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Müşteri hizmetleri ile irtibata geçtinimizmi ? En doğru bilgiyi orası size verir. Mail atıyorsunuz ve en geç 3 dakika içinde sizi arıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
%90 İnternet ile alakalı aynı model cihazda bizde becerememiştik mobil veriyi paylaşıp telefonun internetinden bağlanarak çözdük.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Serdar internetinde dns yada vpn kullanıyorsan etkinleştirme yapamazsın. En güzeli host dosyasını bir yere yedekle ve mevcut yerinden sil. Olmazsa yedeklediğin host dosyasını tekrar atarsın eski yerine. Bir de şu var cihazın MAC adresi kara listede ise de etkinleştirme yapamayabilirsin. Cihazın sahibi sağlam biri mi.? Cihaz çalıntıysa, sistem engelliyor olabilir. En son olarak, güvenlik duvarı ayarlarına gir ve izin verilen programlar içinde apple ve itune sile ilgili satırlar var mı durumu nedir.? Bunlar birer etken.