Tavsiye iPhone Cihazların Vidalarının Önemi

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Merhaba arkadaşlar.
3-4 gün önce bir müşterim iPhone 6 açılmıyor diye getirdi. Daha önce başka bir servise verip batar+ekran değişimi yaptırmış. Sonrasında cihazı 2 ay kullandıktan sonra kapanıyor, daha açamıyor. Çok uğraştırdı ışık setini dahi değiştirdim. Ölçmenin önemini bir kez daha anlıyoruz. Cihazı daha ayrıntılı kontrol ettiğim de vidaların bir tanesinin uzun vida olduğunu fark ettim. O vidanın altında ki yollar kopmuş. Vida fazla zorlanmış bordun katmanlarını kaldırdığı için bordun içindende kopuklar vardı. Sonuç olarak cihazı kullanır hale getirdik.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Nasıl bir beklentiniz var?
Madi olarak zaten fiyat bilgisi verdiğimiz içim müşteriye pek sıkıntı olmuyor. Lakin biz burada kimsenin yapamadığı işleri yapıyoruz. Çöp cihazları adam ediyoruz. Bir fiyat bilgisi verdiğimiz de aldığımız cevap o ne ya yeni telefon alsam daha uygun olur gibi oluyor. Bizde müşteriye tabi efendim siz yeni cihaz alın diyoruz. O zaman da çok bilmiş ukala dolandırıcı hakkından Fazlasını isteyen biri oluyoruz. Sizce böyle bi durum varken beklentimiz ne olabilir?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Madi olarak zaten fiyat bilgisi verdiğimiz içim müşteriye pek sıkıntı olmuyor. Lakin biz burada kimsenin yapamadığı işleri yapıyoruz. Çöp cihazları adam ediyoruz. Bir fiyat bilgisi verdiğimiz de aldığımız cevap o ne ya yeni telefon alsam daha uygun olur gibi oluyor. Bizde müşteriye tabi efendim siz yeni cihaz alın diyoruz. O zaman da çok bilmiş ukala dolandırıcı hakkından Fazlasını isteyen biri oluyoruz. Sizce böyle bi durum varken beklentimiz ne olabilir?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi iş olursa olsun, işin içine para girince, insanında, işinde rengi değişir.
Atıp tutanlar, dostlar arkadaşlar, çok kazananlar ve zenginler...
İşte o zaman neyin ne olduğu anlaşılır.

Bu nedenle de,
Söylenenlere kulak asmadan işinize bakınız efendim.
Sonuç olarak herkes kendisini biliyor.

Allah (c.c.) yardımcınız olsun.

• Beğen
Tepkiler: astek055