İstek Jedi Eco 7 8 GB 7" Tablet Yazılım İsteği

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Yargı akademi nin dağıttığı jedi 7 marka model cihazın yazılımı mevcut mudur acaba?
sitelerde bulamadım

Konuyu düzenledim sizdeki tabletin hangi model olduğunu bilemediğim için başığı 7'' üzerinden açtım çünkü bu firmanın bir kaç modeli mevcut. İsterseniz elinizdeki cihazın özelliklerini daha detaylı yazın sorununuzu çözmenizde yardımcı olalım.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Yargı akademi nin dağıttığı jedi 7 marka model cihazın yazılımı mevcut mudur acaba?
sitelerde bulamadım

1)Live Suit Programini indirin.
2)Rom Dosyasini indirin.
3)Live Suit programini açin.
4)SelectIMG’e tiklayip indirmis oldugunuz ROM dosyasini seçin.
5)Cihaz Kapali Konumda iken cihazin ( + ) ses açma tusuna basili tutun.
6)USB kablosunu Cihazin USB portuna Takin.
7)Power ( güç ) tusuna 3 defa bas birak yapin.
8)Ekranda çikan Penceredeki Uyarilara TAMAM diyip ROM atma isemini baslatin.
9)%100 Tamamlaninca Cihazi usb baglantisindan ayirip açilmasini bekleyin.

Live Suit
Rom dosyası .
Romu yükledikten sonra bilgi verirseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

cl0wn3s

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Tem 2017
5
4
3
32
düzenleme için teşekkürler . cihazın kapağında yargı akademi jedi 7 yazıyor sadece. ürünün anakart üstündeki modeli : A76H_V3.1_2014_0416
Bu paylaştığınız v70 plus yazılımı hangi model işlemci içindir? teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
düzenleme için teşekkürler . cihazın kapağında yargı akademi jedi 7 yazıyor sadece. ürünün anakart üstündeki modeli : A76H_V3.1_2014_0416
Bu paylaştığınız v70 plus yazılımı hangi model işlemci içindir? teşekkürler.

Rica ederim ne demek. Cihazinizin anakartina uyumlu yazılımlar mevcut. Paylaşmış olduğum ilk linkte orijinal yazılım mevcut göz attınız mi ?

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

cl0wn3s

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Tem 2017
5
4
3
32
leonidasss teşekkürler yardımcı olmaya çalışıyorsun ancak verdiğin linkteki bütün yazılımları indirip kurdum ancak hep bir problem çıkıyor. izectablet ve jeditablet sitelerindeki yazılımları da denedim uyumlu olan maalesef yok. firmayı arayıp sorduğumda sitede yoksa bize göndermeniz gerekli dedi. pek yardımcı olma taraftarı değiller.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
leonidasss teşekkürler yardımcı olmaya çalışıyorsun ancak verdiğin linkteki bütün yazılımları indirip kurdum ancak hep bir problem çıkıyor. izectablet ve jeditablet sitelerindeki yazılımları da denedim uyumlu olan maalesef yok. firmayı arayıp sorduğumda sitede yoksa bize göndermeniz gerekli dedi. pek yardımcı olma taraftarı değiller.
Sizinde bize tam anlamıyla yardımcı olmanız lazım. Onun için bulunan konudan faydalanarak cihazın net şekilde resimlerini konuya atın. Bizde elimizden geleni yapmaya çalışalım. Sadede ana kart resmi değil, cihazın film, Kamera, ve neresinde ne yazılar varsa konuya atın.

• Beğen
Tepkiler: astek055

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Bu cihazla ilgili bir sürü karmaşa ve bilgi kirliliği var.
En iyisi cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşmanızdır.