Laptop Tamir Eğitim Seti

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Laptop Tamir Eğitim Seti

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Laptop tamiri ile ilgili eğitim setidir, setin içerisinde 10 adet görsel eğitim videosu bulunmaktadır.
Elektroniğe yatkın olun veya olmayın anlayacağınızı sanıyorum, birazcık beyin başka bir şey değil.
:zuhaha:

Aşağıdaki Konuları İçerir:
# Bataryalar
# CD-DVD sürücüleri
# Güç girişi kontrolü
# Laptop parçalarını ayırma
# Üzerine sıvı dökülen laptop tamiri
# Tanıtım
# Anakart değiştirme
# Anakartlar
# Şarj aleti tamiri
# Güç kaynağı tamiri

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
:polis::polis: İhtiyacım yok ama konuya uzak olanlar için güzel bir kaynak.

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
set ingilizce aslında kendimizde böyle bir set hazırlayabiliriz adamlar o kadar faydalı detaylı bilgide vermiyor zaten bence artık bi youtube hesabı açıp anlatımları setleri orada yayınlayalım böylece hem reklam hem bilgi paylaşımı hem eksrta para hemde ülkemizi yabancılara karşı tanıtmış oluruz herkes sanıyor teknoloji bilim batıda onların tamir edemediklerini tamir ediyoruz ama kimse bilmiyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
set ingilizce aslında kendimizde böyle bir set hazırlayabiliriz adamlar o kadar faydalı detaylı bilgide vermiyor zaten bence artık bi youtube hesabı açıp anlatımları setleri orada yayınlayalım böylece hem reklam hem bilgi paylaşımı hem eksrta para hemde ülkemizi yabancılara karşı tanıtmış oluruz herkes sanıyor teknoloji bilim batıda onların tamir edemediklerini tamir ediyoruz ama kimse bilmiyor

Elimde bir çok eğitim seti mevcut, lakin paylaşacak zamanım yok.
YouTube ile ilgili gönlümden geçen bir sürü planım var ama bir de oraya bulaşırsam, günlük 2-3 saatlik uykumdan da olurum.

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
eğitim setleri için bi servere yada yukleme sitesine tamamen yukleseniz biz girip indirsek hani turbobit değilde onedrive mesela klasöru atsanız kendisi yukler linki oradan indirsek hem siz beklemezsiniz işlem kendi kendine oluşur hem biz daha çok faydalanırız

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
eğitim setleri için bi servere yada yukleme sitesine tamamen yukleseniz biz girip indirsek hani turbobit değilde onedrive mesela klasöru atsanız kendisi yukler linki oradan indirsek hem siz beklemezsiniz işlem kendi kendine oluşur hem biz daha çok faydalanırız

Mantıklı.
Bu konuyu nasipse uygun zamanda bir değerlendireceğim.

bekirsenersahin

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ara 2017
20
4
3
46
Laptop Tamir Eğitim Seti

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Laptop tamiri ile ilgili eğitim setidir, setin içerisinde 10 adet görsel eğitim videosu bulunmaktadır.
Elektroniğe yatkın olun veya olmayın anlayacağınızı sanıyorum, birazcık beyin başka bir şey değil.
:zuhaha:

Aşağıdaki Konuları İçerir:
# Bataryalar
# CD-DVD sürücüleri
# Güç girişi kontrolü
# Laptop parçalarını ayırma
# Üzerine sıvı dökülen laptop tamiri
# Tanıtım
# Anakart değiştirme
# Anakartlar
# Şarj aleti tamiri
# Güç kaynağı tamiri