Stock Rom Lenovo K6 Note (K53a48) Stock Rom

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Mesela BURADAN yazın ve kelimeyi seçin, mesaj kutusunda 7. simgeye tıklayın ve linki oraya yapıştırın. Tamamdır.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Düzenleyen arkadaşlar için teşekkürler. Zamanla linkler Kaldırılıyor. Bizde ancak geri dönüş olunca anlıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

Su-i Hal

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2017
11
3
3
26
Arkadaşlar Lenovo K53a48 (k6 note) cihazım hardbrick oldu. Download mode firemiyorum ses arttırma ve güç tuşu kombinasyonu ile. Twrp ve fastboot moduna girebiliyorum ancak stock rom nasıl kurabilirim? Anlatılan yöntemle de yapamadım.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar Lenovo K53a48 (k6 note) cihazım hardbrick oldu. Download mode firemiyorum ses arttırma ve güç tuşu kombinasyonu ile. Twrp ve fastboot moduna girebiliyorum ancak stock rom nasıl kurabilirim? Anlatılan yöntemle de yapamadım.
Nasıl o hale geldi? Düştü mü?

Su-i Hal

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2017
11
3
3
26
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses açma tuşuna basılı tutarak usb kablo ile pc'ye bağlayın. Sonra aygıt yöneticisinde bakın cihazın nasıl gözüküyor?

Diğer aygıtlar kısmından
-ADB Interface
Bunda soru işareti var.
Android Device kısmında
-Android ADB Interface
-Android Bootloader Interface
Bu ikisinde ünlem gösteriyor.
Taşınabilir Aygıtlar kısmında
-Lenovo Vibe K6 yazıyor.

Telefonu çıkarsamda Android Device kısmı kalıyor.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Diğer aygıtlar kısmından
-ADB Interface
Bunda soru işareti var.
Android Device kısmında
-Android ADB Interface
-Android Bootloader Interface
Bu ikisinde ünlem gösteriyor.
Taşınabilir Aygıtlar kısmında
-Lenovo Vibe K6 yazıyor.

Telefonu çıkarsamda Android Device kısmı kalıyor.
Cihazınızın ses açma ses kısma ve her ikisine de basarak pc'ye bağlayarak deneme yapın. Bunları yaparken pc aygıt yöneticisinde cihazınız Qualcom olarak görülmesi lazım. Ondan sonra yazılım yükleme işlemi yapabilirsiniz. Yani özetle cihazınız pc ile iletişimde olmalıdır başka türlü yazılım yüklemesi yapılmaz. Konu başında gerekli detayları verdim oradan bakarak yapabilirsiniz.

Su-i Hal

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2017
11
3
3
26
Cihazınızın ses açma ses kısma ve her ikisine de basarak pc'ye bağlayarak deneme yapın. Bunları yaparken pc aygıt yöneticisinde cihazınız Qualcom olarak görülmesi lazım. Ondan sonra yazılım yükleme işlemi yapabilirsiniz. Yani özetle cihazınız pc ile iletişimde olmalıdır başka türlü yazılım yüklemesi yapılmaz. Konu başında gerekli detayları verdim oradan bakarak yapabilirsiniz.
Dediklerinin hepsini denedim. Ancak o Qualcomm yazısı görünmüyor. W7 ve 10 da denedim. Olmuyor. Fastboot yada recovery ile bir şeyler yapamaz mıyım?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Dediklerinin hepsini denedim. Ancak o Qualcomm yazısı görünmüyor. W7 ve 10 da denedim. Olmuyor. Fastboot yada recovery ile bir şeyler yapamaz mıyım?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ses arttırma / Güç tuşlarına basılı tutarak yeniden açın. Şimdi cihazınızı USB kablo yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın. Bunu bir deneyin.