Stock Rom Lenovo K6 Note (K53a48) Stock Rom

Yazdır

Su-i Hal

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2017
11
3
3
26
Ses arttırma / Güç tuşlarına basılı tutarak yeniden açın. Şimdi cihazınızı USB kablo yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın. Bunu bir deneyin.
Fark eden bir şey olmadı. Ama başka bir sorunda windows aygıt sürücüsü yazılımını yükleyemiyor bir türlü. Belki de bundan dolayıdır.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Fark eden bir şey olmadı. Ama başka bir sorunda windows aygıt sürücüsü yazılımını yükleyemiyor bir türlü. Belki de bundan dolayıdır.

Sizin pc'ye siz Qualcom usb driver kurun öyle deneyin. Sorun ondan olabilir.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Yüklüydü baştan kurdum. Fark eden bir şey yok.

O cihaz snapdragon Qualcom işlemcili mutlaka o moda girer. Ama siz bir yerde hata yapıyor olabilirsiniz. Tüm tuş kombinasyon yöntemlerini deneyin.
Bide cihazda twrp mi yüklü şu an?

Su-i Hal

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2017
11
3
3
26
O cihaz snapdragon Qualcom işlemcili mutlaka o moda girer. Ama siz bir yerde hata yapıyor olabilirsiniz. Tüm tuş kombinasyon yöntemlerini deneyin.
Denedim zaten. İlk hardbrick durumu değil bu yaşadığım. Başka marka telefonlarda da hallettim. Bu lanet olası telefonu yapamadım bir türlü.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Onu baştan söylesenize o zaman twrp üzerinden custom rom kuralım. Yada twrp stock backup varsa onu kuralım. İşlem bitsin.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İlk mesajımı iyi okumamışsın. Her neyse. Rom ve gerekiyosa Gapps linki atabilir misin?

bulunan dosyayı indirin ve hafıza kartına atın sonra twrp ile yükleme yapın. İlk açılışta biraz geç açılır acele etmeyin. Ve şarjı dolu olsun cihazınızın.

Su-i Hal

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2017
11
3
3
26
bulunan dosyayı indirin ve hafıza kartına atın sonra twrp ile yükleme yapın. İlk açılışta biraz geç açılır acele etmeyin. Ve şarjı dolu olsun cihazınızın.
TWRP ile dediğin romuda denedim.
Updater process ended with Error: 7
Error installing zip file '/external_sd/Lenovo_K6_Note_7.0.(K53a48).zip'

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
TWRP ile dediğin romuda denedim.
Updater process ended with Error: 7
Error installing zip file '/external_sd/Lenovo_K6_Note_7.0.(K53a48).zip'

Bakıyorum şimdi, başka rom bulalım. Aslında bu hatayı bende bir kaç cihazda aldım. Google bu hatayı yazınca bir kaç düzeltmek için öneriler var isterseniz onları bir deneyin.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Cihazı fastboot moda al verdiğim twrp ismini recovery olarak değiştir sonra adb minimal dosyasının içine at. Sonra o dosya içinde komut penceresini çalıştır. Sonra fastboot flash recovery recovery.img enter de

dadas007

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2018
1
0
1
19
Kardesim xda dan s228 version zip icindeki romu indir hafıza kartına at recovery e gir yukle duzelir.

Moderatör tarafında düzenlendi: