Lenovo Vodafone Smart Tab III 10 4.2.2 Stock Rom

Yazdır

spekun26

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2017
8
0
1
43
Merhaba şifre ne arkadaşım rar şifreli ve vodafone smart 10 yazılımın da çalışmayan herhangi bir aksam var mı ??

crizal

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2020
1
0
1
26
Merhaba sdcarddan tabletime rom yüklemek istiyorum. Lenovo samsunglardaki gibi .zip uzantılı dosyaları desteklemiyor. Nasıl yükleyebilirim ?

Yeneris

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 May 2020
1
0
1
44
Merhabalar, eski konuda olsa bir ümit yazayım: bu cihaza Android 5.1 yüklenmiş iyi olmuş diye duydum. Bende 4.1.2 yüklü. Pek çok program çalışmıyo. Performans yükseltmek için tüm google prolarını sildim yada bloke ettim. Acayip hızlandı ram boşaldı.
Ne yapabiliriz 5.1 gidermi buna?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar, eski konuda olsa bir ümit yazayım: bu cihaza Android 5.1 yüklenmiş iyi olmuş diye duydum. Bende 4.1.2 yüklü. Pek çok program çalışmıyo. Performans yükseltmek için tüm google prolarını sildim yada bloke ettim. Acayip hızlandı ram boşaldı.
Ne yapabiliriz 5.1 gidermi buna?

Denemek lazım.
Cihazınızın kullanımından dolayı donanım performansı düşmediyse, faydası olabilir.

hseyin.64

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Nis 2019
1
0
1
23
hocam merhaba bu cihaza android sürümünden dolayı kuramadığım uygulamaları kurmanın bir yolu var mı?
veya android sürümünü nasıl yükseltebilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam merhaba bu cihaza android sürümünden dolayı kuramadığım uygulamaları kurmanın bir yolu var mı?
veya android sürümünü nasıl yükseltebilirim?

Uygulamaları Google Play'den değil de başka kaynaklardan edinmeniz faydalı olabilir.
Ayrıca, cihazınızın Android versiyonu yükseltmek için, benzer cihazların yazılımlarını deneyebilirsiniz.
bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.