LG G Pro Lite Telefon Menüsüne Erişim Sağlanamıyor

• Konbuyu başlatan Alone61
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 1K

Alone61

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2019
2
0
1
39
Lg g pro lite sorunum var telefon menüsüne ersim sağlanamıyor hard reset dediler attım olmadi yardımcı olabirmiyiz

Alone61

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2019
2
0
1
39
Ben pek fazla anlamadığım için yükleme yapmadım nereden ne şekilde yükleme yapılır hiç denedim açıkça şuan telefonumda durmadan bir şeyler çıkıyor yok o çalışmıyor yok bu çalışmıyor tamam a basmaktan parmaklarında nasir çıktı:) bu konu hakkında nereden nasıl yükleme yapılır sizler daha iyi bilirsiniz bana yardımcı olursanız sevenirim

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
Ben pek fazla anlamadığım için yükleme yapmadım nereden ne şekilde yükleme yapılır hiç denedim açıkça şuan telefonumda durmadan bir şeyler çıkıyor yok o çalışmıyor yok bu çalışmıyor tamam a basmaktan parmaklarında nasir çıktı:) bu konu hakkında nereden nasıl yükleme yapılır sizler daha iyi bilirsiniz bana yardımcı olursanız sevenirim
Cihazınızı servise gönderdiniz mi?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına çekiniz.
Cihazınıza Root yetkisi vermediyseniz ve cihaz yazılımına müdahale etmediyseniz,
Buna rağmen hala sorununuz devam ediyorsa, sorun büyük olasılıkla eMMC donanımından kaynaklı olabilir.