LG K8 2017 X240Y Stock Rom

fatihfat99

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2019
4
1
3
24
TWRP kurduktan sonra data silindi sanırım noldu bilmiyorum cihazım LG yazısında kalıyor brick oldu açılmıyor yardımcı olabilir misiniz? Hiçbir yerde X240Y stock romunu bulamadım lütfen hayır sever kimse yok mu bu romu bana atacak?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yanılmıyorsam LG'nin kendi yazılım yükleme programı cihazı tespit edip uygun yazılımı indiriyordu.

fatihfat99

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2019
4
1
3
24
onlar malesef çare olmadı cihaz brick oldu lg logosunda kalıyor bana bu modelin stock romu lazım octoplus box yok malesef elimde chimera toolda da o model yoktu malesef yapacak başka bir şey yok mu? x240y stock romu elinde olup bana yollayabilecek kimse yok mu?

• Beğen
Tepkiler: eren6565

fatihfat99

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2019
4
1
3
24
+++ bir kaç sorum olacak.
+elinde bu modelin stock romu olan var mı?
+twrp kurmuştum cihazda işletim sistemi yok uyarısı alıyordum twrp'deyken. cyanogenmodun lg k8 için custom romunu yükledim şimdi de cihaz sürekli reboot oluyor ve twrp'ye bile girmiyor. tekrar twrp kurdum aynı şekilde yine de girmiyor.şimdi telefon hard brick mi oldu?
+servise versem tamir ederler mi?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
+++ bir kaç sorum olacak.
+elinde bu modelin stock romu olan var mı?
+twrp kurmuştum cihazda işletim sistemi yok uyarısı alıyordum twrp'deyken. cyanogenmodun lg k8 için custom romunu yükledim şimdi de cihaz sürekli reboot oluyor ve twrp'ye bile girmiyor. tekrar twrp kurdum aynı şekilde yine de girmiyor.şimdi telefon hard brick mi oldu?
+servise versem tamir ederler mi?

İşleri daha da karıştırmadan cihazınızı teknik servisine göndermeniz faydalı olacaktır.
LG servisi sorununuzun çözümü konusunda size yardımcı olacaktır.