LG L70 D320TR Download Modu Gelmiyor

Yazdır

StarPiskopat

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 May 2017
12
1
3
26
Hocam usb kablosu lg l70 d320tr için olmasa mesela lg g2 yada lg'nin başka bi modelinin kablosu olsa sonuç verir mi download modu gelir mi ?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Orjinal usb kablo olsun yeter. Yan sanayi de olurda. Orjinal her daim iyidir.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Kardeş ben bu işin üstadı değilim fakat @ebircan35 ,@silivriserdar böyle bir telefon üzerinde baya kafa yormuşlardı.
Benim fikrim telefonun download moda girmemesi için hiçbir neden yok. Sonuçta telefon açılıyor, recovery moda giriyor. Yani bootloader'da sağlam olmalı. Boot gitmiş olsa telefon akım çeker ama açılmaz. Bios mantığı gibi düşün. Ama senin telefon açılıyor.
Ya kablo, ya telefonun soketi ya da bilgisayar... birinde sıkıntı var. Farklı combinasyonlarla varyasyonlar oluştur ve dene.

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
Kardeş ben bu işin üstadı değilim fakat @ebircan35 ,@silivriserdar böyle bir telefon üzerinde baya kafa yormuşlardı.
Benim fikrim telefonun download moda girmemesi için hiçbir neden yok. Sonuçta telefon açılıyor, recovery moda giriyor. Yani bootloader'da sağlam olmalı. Boot gitmiş olsa telefon akım çeker ama açılmaz. Bios mantığı gibi düşün. Ama senin telefon açılıyor.
Ya kablo, ya telefonun soketi ya da bilgisayar... birinde sıkıntı var. Farklı combinasyonlarla varyasyonlar oluştur ve dene.

LG marka cihazlar için orjinal veri kablosu kullanmanız çok önemli. Yalnız Ekran resimlerindeki hataya göre hard brick'e düşme ihtimali yüksek. Bu hata zaten LG cihazlarındaki Kronik problemdir. Cihazınız kapalı ilen sağlıklı orj bir kablo ile konuda gibi yüklemeyi deneyin. Cihazı kapattınız Ses açma tuşu ile pc bağladığınızda telefon ekrana download mod geliyormu? İşin bu kısmı önemli?

Moderatör tarafında düzenlendi:

mert gsm

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2017
8
0
1
39
d370tr ise yapılır hocam merak etme ozel dosyaları var onun elimde belki şimdiye kadar 40 tane yapmısımdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
d370tr ise yapılır hocam merak etme ozel dosyaları var onun elimde belki şimdiye kadar 40 tane yapmısımdır

Download moda girmeyen bir Lg telefonda hangi özel dosyalar işe yarayacak. Bilgisayara gösterememiş telefonu. Dosya ne yapsın ona. Yoksa bizde biliyoruz o telefonu kaldırmayı.

Sorunla karşılaşan arkadaşa da bir tavsiyem, iyi bir telefon tamircisine git ve cihazının soketini bir değiştir.

da LG Usb Driver yükle.

Son düzenleme: