İstek Link Paylaşırken Reklam veya Virüs İçeren Linklere Dikkat

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar forum içerisinde hepimizin temel gayesi yardımlaşmak ve paylaşmak. Biliyorum ki burada bulunan arkadaşlarımın tamamı aynı amaç ve gaye ile burda paylaşım yapmaktalar. Burada yardım amaçlı paylaştığımız linklere lütfen dikkat edelim. Bu konuyu açmamın sebebi yakın bir arkadaşımın başına gelen bir olaydan ötürü araştırma yaparken nasıl bir linki tıkladıysa indirdiği dosya tüm disklerini şifrelemiş. Bundan Dolayı paylaştığımız linklere dikkat edelim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar forum içerisinde hepimizin temel gayesi yardımlaşmak ve paylaşmak. Biliyorum ki burada bulunan arkadaşlarımın tamamı aynı amaç ve gaye ile burda paylaşım yapmaktalar. Burada yardım amaçlı paylaştığımız linklere lütfen dikkat edelim. Bu konuyu açmamın sebebi yakın bir arkadaşımın başına gelen bir olaydan ötürü araştırma yaparken nasıl bir linki tıkladıysa indirdiği dosya tüm disklerini şifrelemiş. Bundan Dolayı paylaştığımız linklere dikkat edelim.

Forumda paylaşılan her bağlantıyı mutlaka kontrol ederim.
Bağlantıda reklam varsa, doğrudan indirme bağlantısına ulaşır ve ulaştığım bağlantıyı kullanarak konuyu yeniden düzenlerim.
Bağlantı kötü amaçlı içerik barındırıyorsa, gereken neyse onu yaparım.
Böyle konular, reklamsız ve sorunsuz bağlantılar içerir.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Forumda paylaşılan her bağlantıyı mutlaka kontrol ederim.
Bağlantıda reklam varsa, doğrudan indirme bağlantısına ulaşır ve ulaştığım bağlantıyı kullanarak konuyu yeniden düzenlerim.
Bağlantı kötü amaçlı içerik barındırıyorsa, gereken neyse onu yaparım.
Böyle konular, reklamsız ve sorunsuz bağlantılar içerir.
Adminim paylaşım yapan ya da yapacak arkadaşlarım dikkate alsınlar diye yazdım. Her konuyu incelediginizi eksikleri ve hataları duzelttiginizi forumdaki ilk günümde anlamıştım.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Adminim paylaşım yapan ya da yapacak arkadaşlarım dikkate alsınlar diye yazdım. Her konuyu incelediginizi eksikleri ve hataları duzelttiginizi forumdaki ilk günümde anlamıştım.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum kurallarını okumuyorlar ki.
Okusalar hiç bir sorun olmayacak.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss