Manuel Yedekleme Nasıl Yapılabilir?

Yazdır

beginerr

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
18
1
3
27
Merhaba,
telefonum üzerinde birkaç işlem yapmak istiyorum ancak uygulama mesaj geçmişleri galerideki fotoğraflar vs... bunların komple yedeklemesini bilgisayar üzerinden manuel bir şekilde nasıl yapabilirim?
Google drive gibi senkronizasyon işlemlerini yapmak istemiyorum, maalesef o kadar upload yapacak vaktim de yok.
Telefonu bağladıktan sonra bütün klasörleri kopyalayıp işlemden sonra geri yapıştırırsam bütün veriler geri gelmiş olacak mı?
Bilgisi olan varsa sevinirim.
Teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu konulara çok vakıf değilim ama yine de bildiğim kadarıyla size yardımcı olmaya çalışacağım.
Öncelikle cihazınızdaki bütün klasörleri kopyalayıp geri yapıştırırsanız, bütün verileriniz geri gelmez.
Çünkü çoğu uygulama verilerini sizin erişemeyeceğiniz bir yerde saklar.
Fotoğraflarınızı ve müziklerinizi dediğiniz yöntemle geri getirebilirsiniz.
Lakin kişilerinizi, mesajlarınızı ve WhatsApp sohbetlerinizi getiremezsiniz.
Bu durumda cihazınızda Mi hesabı ile oturum açarsanız, kişileriniz ve mesajlarınız otomatik olarak yedeklenecektir.
WhastApp mesajlarınızı ise Google Drive üzerine yedekleyebilirsiniz.

beginerr

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
18
1
3
27
Bu konulara çok vakıf değilim ama yine de bildiğim kadarıyla size yardımcı olmaya çalışacağım.
Öncelikle cihazınızdaki bütün klasörleri kopyalayıp geri yapıştırırsanız, bütün verileriniz geri gelmez.
Çünkü çoğu uygulama verilerini sizin erişemeyeceğiniz bir yerde saklar.
Fotoğraflarınızı ve müziklerinizi dediğiniz yöntemle geri getirebilirsiniz.
Lakin kişilerinizi, mesajlarınızı ve WhatsApp sohbetlerinizi getiremezsiniz.
Bu durumda cihazınızda Mi hesabı ile oturum açarsanız, kişileriniz ve mesajlarınız otomatik olarak yedeklenecektir.
WhastApp mesajlarınızı ise Google Drive üzerine yedekleyebilirsiniz.
Çok teşekkürler.