Yardım Mi Kilit Açma Durumu

Yazdır

beginerr

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
18
1
3
27
Merhabalar, görsel ekledim.
Mi kilit açma durumu kısmına girince mobil verisi istiyor ancak cihazım tamamen kapandığı için mobil verisi açılmıyor.
Bu şekilde imei repair yapılabilir mi, illa açmam mı gerek.
Nasıl hallederim?
Teşekkürler.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bace992

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2019
12
0
1
43
bu sekılde imei olmuyor kilıdının açık olması laızm eger açma durunmun yoksa kendi kartından baska 1 kart dene bazen farklı bir kartla 5-10 dk sebeke geliyor gelınce 2dk da haledersin insallah nasıp diyorum sebeke gelmediyse serverde yardım edecek arkadaslar vardır ucretli açtıra bilirsin

beginerr

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
18
1
3
27
bu sekılde imei olmuyor kilıdının açık olması laızm eger açma durunmun yoksa kendi kartından baska 1 kart dene bazen farklı bir kartla 5-10 dk sebeke geliyor gelınce 2dk da haledersin insallah nasıp diyorum sebeke gelmediyse serverde yardım edecek arkadaslar vardır ucretli açtıra bilirsin
Teşekkürler yardımcı olabilecek arkadaslar bekliyorum yanıtlarınızı

xxxzazaxxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2018
9
1
3
27
Teşekkürler yardımcı olabilecek arkadaslar bekliyorum yanıtlarınızı
Eğer ki cihazın bootloader kilidi daha önce açıkmış sonradan kapanmış ise, xiaomi ilk olmayan bootloader açmalarına mi hesap bağdaştırma olmadan da izin veriyor, xiaomi mi tool v2 programını açın cihazda o andaki yazılı olan mi hesabıyla kilit açmayı deneyin eğer ki olmazsa cihazın ilk kilit açıldığı mi hesabını bulup girmek zorundasınız bu şekilde bl kilidi kapalı imei null bir çok telefonu düzelttim ben

Son düzenleme:

beginerr

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2020
18
1
3
27
Eğer ki cihazın bootloader kilidi daha önce açıkmış sonradan kapanmış ise, xiaomi ilk olmayan bootloader açmalarına mi hesap bağdaştırma olmadan da izin veriyor, xiaomi mi tool v2 programını açın cihazda o andaki yazılı olan mi hesabıyla kilit açmayı deneyin eğer ki olmazsa cihazın ilk kilit açıldığı mi hesabını bulup girmek zorundasınız bu şekilde bl kilidi kapalı imei null bir çok telefonu düzelttim ben
Aynen bugün denedim ve kilidi açtım, önceden açık olduğu için sıkıntısız açtı.
Mi hesabına giriş yapmak gerekiyor bilgisayardaki uygulamadan, ardından kilidi açıyor :)
Teşekkürler herkese.