Tavsiye Microsoft'un Sunucusundan İstediğiniz Windows & Office Yazılımlarını İndirin

Yazdır

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Merhaba.

Tanıtacağım program ile Microsoft'tan güncel yazılımları indirme linki alarak indirebilirsiniz.

İndireceğiniz dosyalar direkt olarak Microsoft'tan ineceği için el değmemiş orijinal dosyalar olacaktır.

Programın güncel sürümünü indirmeniz gerektiğinden programın kendi internet sitesini paylaşıyorum.

Buradaki resimde indirme bağlantısını gösterdim.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Kurulum gerekmiyor. Çift tıkladığınızda program açılacaktır.

Burada gösterdiğim alanda indirmek istediğiniz Windows sürümünü seçin.

Dileyen Office Yazılımlarının indirme bağlantılarına sekmeler arası geçiş yaparak ulaşabilir.

Gerisi zaten Türkçe.

Sol tarafta istediğiniz sürümü ve ardından ürün dilini seçip indirme bağlantılarını alabilirsiniz.

NOT: Windows 7 iso dosyalarına erişemeyebilirsiniz. Zannımca Microsoft bu sürümü kaldırmış sunucularından. Lisans anahtarı girerek indirmeyi denedim gene olmadı.

Yok ben illa Windows 7 istiyorum derseniz Paradox hocamızın paylaştığı orijinal Windows 7 dosyalarını indirebilirsiniz.
Bir kaç not daha :
  1. Bu indirmeler Microsoft internet sitesinden de yapılabilir, program sadece kolaylık sağlıyor.​
  2. İndirme bağlantıları sadece 24 saat süre ile geçerli (Tıpkı Microsoft'un resmi sitesinde olduğu gibi.). Bittiğinde yenisini alabilirsiniz.​
  3. En önemli nokta bu ürünleri kullanabilmek için lisans anahtarınızın olması gerektiği. Yani indirdiğiniz ürünü daha önce satın almış olmanız veya elinizde lisans anahtarının olması gerekiyor. İllegal yollarla kullanım sizin tercihinize kalmış. Bende lisans anahtarı olan ürünleri indirip kendi lisansımla aktif ediyorum.​
  4. Program biraz yavaş işlem görüyor. Bir kaç saniye beklemeniz lazım hemen dondu falan sanmayın.​
  5. İndirmeleri Doğrulayın kısmı henüz doğru çalışmadığından kullanmanız gerekmiyor. Ben yine de bir kaç hash değeri eklemek istiyorum.
Paylaşacağım değerlere ait sürümler en az 2 yıldır güncellenmemiş. Sanırsam final sürüm olarak bırakılmış.
Programdan aşağıda belirttiğim dosyaları indirmişseniz orijinal hash değerleri şöyle.
Elimde bunlar mevcut.

09.png

Windows 7 64 bit Türkçe SHA1 değeri:
86A6B3B55E7FC2CEC798806A80263CA59B77A992

Windows 7 32 bit Türkçe SHA1 değeri:
C352F8B7071A7893EDECACC02AF1421F1CB6BF32

Windows 8.1 64 bit Türkçe SHA1 değeri:
776E4A514C020947E402EAEEDABB7431440D2099

Windows 10 64 bit 2004 yapı numarası Türkçe sürüm için SHA1 değeri:
(Windows 10 hala güncellendiği için belirli bir sürüme ait SHA1 değerini paylaşıyorum.)
FF1AE5349A7C1DA31BA4D4B42B14C49653EA5821

Teşekkürler.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Paylaşım için teşekkürler.
Neyse ki zamanında bütün Microsoft Windows 7 imajlarını yedeklemiştim.
Gün gelir de lazım olursa, açıkta kalmam.
:zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Umarım sonunda sizde benimle aynı batağa düşmezsiniz.
Her ay üç beş HDD almaya para yetiştiremeyince, banka soymak zorunda kaldım.
:zuhaha:
HDD işlerini seviyorum ama 3 tanesini bozduktan sonra kişisel olmayan dosyalarımı internette bir kaç hostta depolamayı tercih ettim.
Bakalım ileride NAS sürücü almayı düşünüyorum.
HDD ler bir yerde toplu dursun en azından :)