Custom Rom Midbook Eco 7 Kalibrasyon Sorunu

EMBA

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2017
1
0
1
40
ARKADAŞLAR ELİMDE MİDBOOK ECO7 A23 TABLET VAR. İZECTABLET.COM UN VERDİĞİ ROMU YÜKLÜYORUM CİHAZ AÇILIYOR FAKAT EKRANA KALİBRAYON BÖLÜMÜ GELİYOR KALİBRASYONU YAPMAMA RAGMEN EKRAN SAÇMA SAPAN ÇALIŞIYOR. ŞİFREYİ UNUTTUĞUM İÇİN ROM YÜKLEMESİ YAPMIŞTIM BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM... TŞKRLER

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
ARKADAŞLAR ELİMDE MİDBOOK ECO7 A23 TABLET VAR. İZECTABLET.COM UN VERDİĞİ ROMU YÜKLÜYORUM CİHAZ AÇILIYOR FAKAT EKRANA KALİBRAYON BÖLÜMÜ GELİYOR KALİBRASYONU YAPMAMA RAGMEN EKRAN SAÇMA SAPAN ÇALIŞIYOR. ŞİFREYİ UNUTTUĞUM İÇİN ROM YÜKLEMESİ YAPMIŞTIM BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM... TŞKRLER

Site kuralları gereği sadece büyük harfle yazı yazmak yasaktır. Konu başlığınızı da düzeltiyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Konu hakkında hiç bir bilgim yok.
İlgili firma ile iletişime geçerseniz, size yardımcı olacaklardır.

• Beğen
Tepkiler: EMBA