Mobil Kulüp Sunucu Değişikliği

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Mobil Kulüp Sunucu Değişikliği

2019

Değerli üyelerimiz:
Artan ziyaretçi trafiğimiz nedeni ile mevcut sunucularımız artık yetersiz kalmaktadır.
Bu nedenle Mobil Kulüp, SSD Cloud Server'a taşınacaktır.
Taşıma, güncelleştirme, iyileştirme ve ek hizmetlerin yapılandırılması işlemleri 01.01.2019 tarihine kadar sürecektir.

01.01.2019 tarihine kadar zaman zaman forumumuza erişim sağlanamayabilir veya forumumuz düzgün görüntülenemeyebilir.
Hepinize, anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ediyor, iyi forumlar diliyorum.

Merak edenler için, SSD Cloud Server'ın şimdilik aylık ücreti:
SSD Cloud Server + CPanel + LiteSpeed = 60 Dolar'dır.

2021

Ekli dosyalar

illegal27

Özel üye
Özel üye
Tüm forum adına hayırlı olmasını diliyorum.
İnşallah daha da iyi yerlere geleceğimizi ümid ediyorum.:giggle:

coban32

Özel üye
Özel üye
Hayırlı olsun. Gerçi zaten erişim sorunu yaşamıyorduk ama kullanıcı arttıkça sorunların yaşanması kaçınılmaz ssd olması iyi olmuş.

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
hayırlı olsun site hızlı sorunsuzdu daha iyi yerlere geliceğinden eminim kendi sunucumuzu kendimiz yapamaz mıyız acaba ?

bide bağış sistemi olsa 3,5 kimin gucu yeterse yardımcı olursak içimiz rahatlar biraz o benim tablet arızalı iken 1,2 saat boyunca uğraştınız hakınızı ödeyemeyiz

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
hayırlı olsun site hızlı sorunsuzdu daha iyi yerlere geliceğinden eminim kendi sunucumuzu kendimiz yapamaz mıyız acaba ?

bide bağış sistemi olsa 3,5 kimin gucu yeterse yardımcı olursak içimiz rahatlar biraz o benim tablet arızalı iken 1,2 saat boyunca uğraştınız hakınızı ödeyemeyiz
Teşekkürler.
Forumumuz kendi alanında zaten oldukça iyi bir yerde, kendimizin rakibi yine kendimiziz.
:vantilator:

Bağış sistemi konusuna gelince, düşünmeniz yeter teşekkürler.
Lakin maddi desteğe ihtiyacımız yok çok şükür.