Modern Strike Online V1.20.3 Mod APK - Mermi Hileli

Meta başlık: Modern Strike Online V1.20.3 Mod APK - Mermi Hileli

Meta açıklama: Modern Strike Online V1.20.3 Mod APK - Mermi Hileli


 Yazdır

Takunya

Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Mesajlar
35
Tepkime puanı
14
Puanları
16
Konum
Edirne
Çevrimdışı
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Torque Burnout v1.9.7 PARA HİLELİ APK, Yapımcılığını League of Monkeys stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde hareketler yaparak seyircileri mutlu etmek ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Torque Burnout içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan arabalar ve birçok ögeyi kullanıma açık şekilde, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Hızlı arabalar, zorlu pistler, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Torque Burnout v1.9.7 sürümünde AGROXA adındaki araba eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Torque Burnout Play Store’da 170.000’den fazla indirilmiştir.


KURULUMU
BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden hileli apk olarak oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun.

Modern Strike Online v1.20.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Strike Online 1.20.3 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi mermi harcayabilirsiniz, mermi miktarınız azalmaz.

Modern Strike Online 1.20.3 premium hile apk : oyuna premium yani vip üye olarak başlarsınız.Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.


Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Lord Raiden

Always...
Özel üye
Mesajlar
116
Tepkime puanı
15
Puanları
31
Yaş
18
Çevrimiçi
Aslında bu konu kapatılmalı da...

Crack yayınlanmış.
Kaynak belirtilmediği gibi kaynaktaki açıklama birebir kopyalanmış.
 
Üst
Lütfen JavaScript'i etkinleştiriniz!JavaScript'i etkinleştiriniz!