Çözüldü MŞY QCN Tool

Yazdır

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
JJA QCN Tool geliştiricisi yalnızca 2019 tarihi ve öncesinde çalışacak bir program hazırlamış.
Geliştiricisine ulaşıp sorunu çözmek istedik ancak ulaşamadık. Her seferinde tarihi geriye almakta uğraştırıcı olduğundan programı crackledim.

Crack yaparken bir takım değişiklikler yaptım bunlar şöyle :
  • Artık jja.qcn olarak değil mşy.qcn olarak görecek qcnleri.
  • Artık NewQcn.qcn olarak değil de mşy166.qcn olarak kayıt edecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: bymen07 ve alonee

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
İsim öneriniz varsa eğer forum üyelerine özel içerisinde forum bilgilerini barındıran bir edit hazırlayabilirim.

alonee

Yeni üye
Yasaklı üye
10 Şub 2020
5
9
3
Emeğinize sağlık hocam. Ama bu aracı eski CMD ekranında kullanmak çok karmaşık ve zor gibime geliyor.
Bunun yerine görsel olarak yani metin kutusu, buton vs. gibi kullanmak daha kolay ve anlaşılır olacaktır bence. Eğer öyleyse bu forumdakiler için yazabilirim bu programı? Saygı değer @Paradox hocam sizce?

• Beğen
Tepkiler: Untouchablee

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Emeğinize sağlık hocam. Ama bu aracı eski CMD ekranında kullanmak çok karmaşık ve zor gibime geliyor.
Bunun yerine görsel olarak yani metin kutusu, buton vs. gibi kullanmak daha kolay ve anlaşılır olacaktır bence. Eğer öyleyse bu forumdakiler için yazabilirim bu programı? Saygı değer @Paradox hocam sizce?
Cmd ekranı bana daha basit geldiği için bu şekilde yaptım hocam tek yapmak gereken 1 e basıp ardından imeiyi yapıştırmak daha pratik buton vs uğraştırıcı

• Beğen
Tepkiler: alonee

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Benim bu konuda bir söz hakkım yok.
Karar konu sahibinindir.

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Benim eski tip cmd ekranı tercih etmemin nedeni bir kaç qcn edit programı daha denedim ama hatalı qcn çekme işlemi olduğunda bu uygulama açılmıyor hatalı imei yazıldığında hata veriyor diğer programlar hiç bir sorun yokmuş gibi yapıyor editi

• Beğen

alonee

Yeni üye
Yasaklı üye
10 Şub 2020
5
9
3
Benim eski tip cmd ekranı tercih etmemin nedeni bir kaç qcn edit programı daha denedim ama hatalı qcn çekme işlemi olduğunda bu uygulama açılmıyor hatalı imei yazıldığında hata veriyor diğer programlar hiç bir sorun yokmuş gibi yapıyor editi
Benim yazacağım da öyle hocam IMEI numarasını yazarken kontrol ediyor, yanlışa uyarı veriyor. Birde cmd de qcn adını değiştirip kurulu olduğu yere kopyala yapıştır vs yerine direkt programa qcn dosyasını gösterip IMEI yazıp kaydete basacaksınz. Tek tık buton yormaz bizleri galiba

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Benim yazacağım da öyle hocam IMEI numarasını yazarken kontrol ediyor, yanlışa uyarı veriyor. Birde cmd de qcn adını değiştirip kurulu olduğu yere kopyala yapıştır vs yerine direkt programa qcn dosyasını gösterip IMEI yazıp kaydete basacaksınz. Tek tık buton yormaz bizleri galiba
O zaman yazarsanız böyle arayüzü güzel kullanışlı bir program ilk kullananlardan olmak isterim hocam

• Beğen

Khalasar

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Şub 2021
2
0
1
34
Exe'yi açar açmaz kapanıyor hocam, cmd ekranı gelmiyor, tarihi eskisindeki gibi geriye alınca cmd açılıyor ama bu seferde mşy.qcn bulunamadı hatası veriyor. Neyden kaynaklı bunun açılmaması acaba?

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
hacklemeye uğraşacağına 2dk programlasan daha kolaydı jja okadar zor bir uygulama değil birde lisans eklemişler

scsfcd

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ocak 2019
2
0
1
32
arşiv hatası veriyor hocam linki güncelleyebilirmisiniz

SPRYZEN

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2022
1
0
1
25
Hayırlı günler beyler normal qcn i de indirdim bunu da indirdim ama açılıp kapanıyor anında yardımcı olacak biri varsa gerçekten çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.