Satın Al MTK İşlemcili Telefonlar İçin Hangi Box Tercih Edilmeli?

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Ustalarım, mtk işlemcili telefonların yazılımsal onarımlarının yapılması için hangi box'ı önerirsiniz? Şu an elimde sigmakey var. Fakat bugün mtk işlemcili bir telefonun frp'sini kaldırmada yetersiz kaldı. Siz hangi boxları kullanıyorsunuz, önerileriniz nelerdir?

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Ustalarım, mtk işlemcili telefonların yazılımsal onarımlarının yapılması için hangi box'ı önerirsiniz? Şu an elimde sigmakey var. Fakat bugün mtk işlemcili bir telefonun frp'sini kaldırmada yetersiz kaldı. Siz hangi boxları kullanıyorsunuz, önerileriniz nelerdir?
Mtk lar için miracle box kullanıyorum çoğu zaman iş görmüyor mtklarda şu box ise yarıyor diyebelecegim adam akıllı bir boxa denk gelmedim hepsine ayrı bir gayret ayrı bir uğraş vermek zorunda kalıyoruz çoğu zamanda zaman kaybı ama yapacak çok bir şey yok tavsiyem crackli box bul kullan aralarında çok büyük fark olmuyor

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: tamircidayi

andoromamemo

Üye
Kayıtlı üye
2 Eki 2017
33
79
18
29
sigma key frp konusunda fazla iyi degil miracle ve cstool yada infinity kulanılabılır .!

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Miraçle box iyi diye biliyorum. Aslında sigma mtk işlemcilerde de iyidir. Ama biraz uğraşmak gerekiyor. Bazen listede olmayan telefon modellerine bile imei attığını ve frp kırdığını gördüm. Sadece değişik farklı yöntemler ile denemek uğraşmak lazım. Bazen kendi support bölümünde yazılanları uygulamak bile faydalı olmuyor.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Crackli box kullanmıyorum. Genelinde çok ciddi virüsler oluyor. O zaman sigma ile yoluma devam edeceğim. Bence sigma qualcomm işlemcili telefonlarda daha iyi. Mtk işlemcili telefonlar için ilerleyen günlerde bakalım ne gelişmeler olacak?

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
ben cep telefonu tamiri ile meşgulum sigmabox, miraclebox, volcanobox, nckpro ilk başa oynuyorlar özellikle ilk iki box çok iyi MTK lar için.

• Beğen
Tepkiler: Necati85

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
Sigma derim bir kere o box'ın ekibi tecrübeli arkasında gsmserver var ve tek boxları sigmada değil mesela octopus da onların chiemera da adamlar çok sağlam, androidde uzmanlar. Samsung a direkt bağladım serveri üzerinden msl kodu bile veriyor ( ücretli )
herdaim 1 sigmadır adamlar 15 yıldır en az bu piyasada.

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
miracle de yabana atılamaz onlarda cok tecrübeli onların arkasındada infinity team var onlarda bi o kadar uzman ve tecrübeliler. Piyasadaki en eski takımlardan biri infinity team dir. Falcon box, infinity, miracle, CMtool vs hep bu adamların çalışmaları.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
miracle de yabana atılamaz onlarda cok tecrübeli onların arkasındada infinity team var onlarda bi o kadar uzman ve tecrübeliler. Piyasadaki en eski takımlardan biri infinity team dir. Falcon box, infinity, miracle, CMtool vs hep bu adamların çalışmaları.
Bu saydğınız box ların tamamı bende mevcut afganlar sağolsun.