Stock Rom Nokia 6 Yazılım ve Yükleme İşlemi

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Nokia 6 cihazına ait yazılım dosyasını paylaşacağım. Ben bu modele daha önce yazılım yüklemesi yapmadım. Onun için size ilgili kaynağı türkçe çeviri yaparak konuya yazacağım. Bu cihazdan gelirse kısmet olursa nasıl yükleneceğini detaylı anlatırım.

Yapılışı ;
  1. Yazılım dosyasını indirin.
  2. Yazılım yükleme aracını ve patch dosyasını indirin.
  3. Masa üstüne yazılım yükleme aracını açın.
  4. Masa üstüne yazılım yükleme aracının patch dosyasını açın şifre 123
  5. Değiştirin. exe dosyası Online Güncelleme Aracı bir exe dosyası ile Online UpdateTool düzeltme ekinden çıkarılan ve OnlineUpdateTool.exe.config dosyasını C: \ Program Files (x86) \ OST LA (resim 1) klasöründe silebilirsiniz.
  6. Pic2'de anlatılan exe dosyasına çift tıklayarak yukarıda adı geçen klasöre OST LA'yi yükleyin.
  7. Her şey yolunda giderse program bir sunucuya bağlanmak için giriş ve şifre istemeden çalışacaktır.
  8. Orijinal yazılımı seçin.
  9. Nokia 6'yı PC'nize USB kablosuyla bağlı Download moduna girin.
  10. Cihazınız İndirme moduna girdikten sonra, Telefon Bilgilerini Düzenle düğmesi kullanılabilir olacaktır. Bu düğmeye basın ve bir hata bekleyin (FTM modunda yeniden başlatılamadı) görünün. Bu kadar trajik olma. Tamam'a basın ve İleri'nin etkinleştirilmesi için düğmeye bakın.
  11. Düğme etkin hale geldiğinde üzerine bastırın ve yanıp sönen işlemi gözleyin veya zamanı öldürmek için bir fincan çayın olsun.
  12. Cihazınız yeniden başlayacak ve kendinizi tebrik edebileceksiniz.

Buda videosu

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgiler

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
28
0
1
33
Üstadım Nokia 6 TA-1033 SS modeline göre yazılım varsa linkini atarmısınız bulamıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi: