Onyo Tablet Man of Steel Yazılımı Hakkında

Yazdır

makinist34

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2019
7
1
3
46
merhabalar bir adet onyo man of steel tabletimiz var 7 inç ekran şifresi unuttuğumuz için açamıyoruz bunu düzeltmek için yeniden rom kurulması gerekiyor galiba sitedeki onyo tablet süperman linkini indirip yüklemek istedim fakat link silinmiş yardımcı olacak kimse varmı acaba cihazın tam modelini bilmediğimiz için arka kapak ve ana kartın resimlerini çektim yardımcı olacak olan varsa çok makbule geçer

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Ekli dosyalar

• IMG_20190422_031017.jpg
    IMG_20190422_031017.jpg
    349.3 KB · Görüntüleme: 11
Moderatör tarafında düzenlendi:

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
merhabaha hocam indireceğimiz yazılım

Download
Onyo Action Tab Superman 8 GB.rar

olmalı dimi farklı bişey indirip yüklememek adına soruyorum kusura bakmayın
Koymuş Oldugunuz Tabletin Arka Kapak Resmine Baktıgımızda bu oldugu gözküyor 7 inc ve spiderman birde 9 inch spiderman var ama bu model action tab omodel ise action tab 2 bunun dışında action tab model ve spiderman benim bildigim yok hocam Anakart üzerinde yazan koda uygun yazılım var

• Beğen
Tepkiler: makinist34

makinist34

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2019
7
1
3
46
Tekrar merhaba yüklemeye çalıştım sabah fakat Live Suite programı tableti görmedi 8 - 10 defa denedim pc tableti görmüyor bir türlü o yüzden o şekilde bıraktım gece yine deneyeceğim

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Cihazı recovery moda alıp wipe data yapın kullanıcı şifresi kalkacaktır.

• Beğen
Tepkiler: makinist34

makinist34

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2019
7
1
3
46
Video için teşekürler dediğim gibi gece deneyip yazabilirim

makinist34

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2019
7
1
3
46
Koymuş Oldugunuz Tabletin Arka Kapak Resmine Baktıgımızda bu oldugu gözküyor 7 inc ve spiderman birde 9 inch spiderman var ama bu model action tab omodel ise action tab 2 bunun dışında action tab model ve spiderman benim bildigim yok hocam Anakart üzerinde yazan koda uygun yazılım var
Tekrar merhaba hocam vermiş olduğunuz bu linkteki dosyada rar şifresi istiyor maalesef eğer sizde şifre mevcut ise paylaşma imkanınız varmı