Stock Rom Onyo Winner XL Core (HDMI) Rom

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Acil değilse, ileri ki saatlerde Paradox bağlanacaktır. Zannediyorum bilgisi vardır.

hayalet1903

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Kas 2017
8
0
1
37
Bu firmware in sizde .img uzantılısı varmıdır phoenix card diye bi yazılım ile sd card a yukleniyormuş onu denemek isterim

enginnar006

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ocak 2018
12
1
3
36
onyo winner xl duo rom ile uyumlumu bu hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehdor

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eki 2020
6
0
1
47
Merhaba arkadaşlar bu onyo wınner xl core tablet için yazılım bulamadım ama mümkünse bilgisayardan atılan iso kalıbı varsa çok sevinirim sd karttan atılanı indiriyorum bir türlü olmuyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

mehdor

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eki 2020
6
0
1
47
Cihazınızda HDMI özelliği varsa, yüklemeniz gereken yazılım, bu konu başlığında paylaşılan yazılımdır.
Siz paylaşılan yazılımı nasıl yüklemeye çalışıyorsunuz?
konu başlığındaki yazılımı denemedim tv out diye ama şu an indirdim deneyeceğim bilgisayardan live suitle deneyeceğim doğrumudur?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
konu başlığındaki yazılımı denemedim tv out diye ama şu an indirdim deneyeceğim bilgisayardan live suitle deneyeceğim doğrumudur?

Hayır.
Cihazınızda HDMI özelliği varsa, bahsettiğiniz o yazılım sizin cihazınıza uymaz.
Konuya yazılan yorumlara hiç bakmadınız değil mi?

mehdor

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eki 2020
6
0
1
47
Hayır.
Cihazınızda HDMI özelliği varsa, bahsettiğiniz o yazılım sizin cihazınıza uymaz.
Konuya yazılan yorumlara hiç bakmadınız değil mi?
inanın bütün yorumları hatim ettim zaten bende onu diyorum ya benim cihaz HDMI özellikli onun için bu yazılım olmaz diye denemedim ama diğer benim cihaza uyumlu olan yazılımlarda FW uzantılı SD kartla atılması gerekiyor cihazı kapatıyorum sd kartı takıyorum cihazı açıyorum yükleme yapmıyor sorunum bu İMG dosyası olsa bilgisayardan deneyeceğim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
inanın bütün yorumları hatim ettim zaten bende onu diyorum ya benim cihaz HDMI özellikli onun için bu yazılım olmaz diye denemedim ama diğer benim cihaza uyumlu olan yazılımlarda FW uzantılı SD kartla atılması gerekiyor cihazı kapatıyorum sd kartı takıyorum cihazı açıyorum yükleme yapmıyor sorunum bu İMG dosyası olsa bilgisayardan deneyeceğim

Hızlı bir şekilde TeamViewer ID ve Şifre verebilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: mehdor