Stock Rom PolyPad 7118 HD Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
PolyPad 7118 HD Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Pad Product Tool indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Yeni Rom (Android 4.4) indirme linki:

Eski Rom indirme linki:

Yazılım Yükleme Talimatı:
  • Pad Product Tool klasörü içerisindeki setup.exe dosyasını çalıştırarak uygulamamızı kurunuz.
  • Kurulum tamamlandığında uygulamayı açınız. (İlk açılışta sizden firmware dosyasını seçmenizi isteyecektir, dosyayı seçmeniz gereken pencere açılmazsa pencerenin orta alt bölümünde büyük gri DOWN butonunun üst kısmında bulunan dönüşümlü okların bulunduğu butona basarak pencereyi açabilirsiniz.)
  • Bu pencerede indirdiğiniz ve klasöre çıkarttığınız firmware klasörü içerisinden *.fw uzantılı yazılım dosyasını seçiniz. (Sürümler güncellendikçe dosya adı değişiklik gösterebilir. Genel olarak *.fw uzantılı dosyayı seçmemiz gerekmektedir.)
  • Firmware dosyasını seçtikten sonra pencere üzerindeki Replace butonuna basınız.
  • Şimdi tableti kapalı iken bilgisayara bağlayınız. Eğer otomatik olarak açılmaz ve şarj ikonu çıkarsa açma düğmesine basarak cihazı açabilirsiniz.
  • Cihaz açıldığında program üzerindeki büyük gri DOWN butonu yeşile dönecektir. Buton yeşile döndüğünde DOWN butonuna basınız, bu butona bastığında cihaz yazılım yükleme hazır formata geçecektir ve bu süreçte ekranda herhangi bir görüntü olmayacaktır.
  • Bu aşamada sizden sürücü istemesi gerekmektedir. Eğer sizden sürücü istemezse Aygıt Yöneticisinden bilinmeyen aygıtın sürücüsünü yükleyiniz. İndirdiğiniz ve klasöre çıkardığınız Pad Product Tool klasöründeki Driver klasörü içerisinde sürücüleri bulabilirsiniz.
  • Yazılım yükleme işlemi tamamlandığında tabletinizi kablodan çıkararak Reset butonuna bir kere bastığınızda ya da açma kapama tuşuna bir süre basılı tuttuğunuzda cihazınız açılacaktır.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yeni rom bozuk zipten çıkmıyor

Hangi uzmanlığınıza, pardon çok bilmişliğinize dayanarak böyle bir yorum yazdınız?
Aynı dosyayı bende indirdim.
Sorunsuz bir şekilde klasöre çıkarttım.
Aksini iddia eden varsa konuyla ilgili video da çekebilirim.
Biraz bilgilenin, geliştirin kendinizi artık.
Konulara da bilmiş bilmiş yorumlar yazmayı bir kenara bırakın lütfen.
Sıkıştırılmış dosyayı açamamanızın iki nedeni vardır.
Birincisi dosya eksik inmiştir. İkincisi ise güncel değildir.
Bilgisayarınıza 'ın son sürümünü yüklerseniz, herhangi bir sorun yaşamazsınız.
Yine sorun yaşıyorsanız, bilin ki dosya bilgisayarınıza eksik iniyor, yani indirme sağlıklı bir şekilde tamamlanmadan kesiliyor demektir.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

fgurun

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Tem 2017
1
0
1
43
Hangi uzmanlığınıza, pardon çok bilmişliğinize dayanarak böyle bir yorum yazdınız?
Aynı dosyayı bende indirdim.
Sorunsuz bir şekilde klasöre çıkarttım.
Aksini iddia eden varsa konuyla ilgili video da çekebilirim.
Biraz bilgilenin, geliştirin kendinizi artık.
Konulara da bilmiş bilmiş yorumlar yazmayı bir kenara bırakın lütfen.
Sıkıştırılmış dosyayı açamamanızın iki nedeni vardır.
Birincisi dosya eksik inmiştir. İkincisi ise güncel değildir.
Bilgisayarınıza 'ın son sürümünü yüklerseniz, herhangi bir sorun yaşamazsınız.
Yine sorun yaşıyorsanız, bilin ki dosya bilgisayarınıza eksik iniyor, yani indirme sağlıklı bir şekilde tamamlanmadan kesiliyor demektir.
YAV ARKADAŞ İNMİYOR işte adam yalanmı söylüyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
YAV ARKADAŞ İNMİYOR işte adam yalanmı söylüyor

O doğru söylüyor da ben yalan mı söylüyorum?
Anlamadınız sanırım.
Paylaşılan dosyaları bizzat indirdim ve arşivime ekledim.
İnmiyor da aşağıda ekran alıntıları paylaştığım dosyaları ben nasıl indirdim?
Az önce iddianız üzerine dosyaları tekrar indirdim.
Siz beceriksiz iseniz, ben ne yapabilirim?
İnanın zaman kaybından başka bir şey değilsiniz.

Dosya inmiyor mu?
Uğraşmayın o zaman.
Gidin işinizi başka bir yerde görün.
Sizi bana parayla mı verdiler?

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: symbazz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
O doğru söylüyor da ben yalan mı söylüyorum?
Anlamadınız sanırım.
Paylaşılan dosyaları bizzat indirdim ve arşivime ekledim.
İnmiyor da aşağıda ekran alıntıları paylaştığım dosyaları ben nasıl indirdim?
Az önce iddianız üzerine dosyaları tekrar indirdim.
Siz beceriksiz iseniz, ben ne yapabilirim?
İnanın zaman kaybından başka bir şey değilsiniz.

Dosya inmiyor mu?
Uğraşmayın o zaman.
Gidin işinizi başka bir yerde görün.
Sizi bana parayla mı verdiler?

Kapak iyi olmuş. Kapağın içinde bedava 1lt Sopa var. :D:D:D

"Yav" inmiyormuş. Bir arkadaşta 3gb downloada 28 saat demiş, demek ki bu arkadaşlarda Erciyes dağında Wap la indiriyorlar dosyayı. Yada sizde var kardeşim bir hinlik. Sadece kendiniz indirmek için upload yapmışsınız da, başkaları indirirken sürünsün istemişsiniz gibi bir hava var. Az değilsiniz yani. Bu kadar para alıyorsunuz bu milletten, hiç hakkını vermiyorsunuz efendim. İnsanlara da yalan borcunuz var ya sizinde, onu ödüyorsunuz galiba.

Şaka bir yana, bir dosyayı indirme melekesini kazanamamış bir insan nasıl rom yükleyecek, ben onu çok merak ediyorum. Gün geliyor, bir günde 40-50 gb veri indiriyorum, bir kere kesilse. Bir indirmeyi yapamamakta kabiliyet meselesi. Hele hele birde yardım için uğraşan kişilere, YAV lı YOV lu konuşmalar yapıyorlar ya. Zannediyorlar ki, yardım yapan kişi, kendisine ekstra bir zaman ayıracak, ilgi alaka gösterecek. Yok arkadaşım, yav lıyan arkadaşım, böyle yardım bulamazsın sağda solda. Kimse sana yardımcı olmak istemez, varsa da vermez. Kulağında küpe olsun arkadaşım. Belli ki forum forum derdine çare arıyorsun. Hadi yolun açık olsun.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kapak iyi olmuş. Kapağın içinde bedava 1lt Sopa var. :D:D:D

"Yav" inmiyormuş. Bir arkadaşta 3gb downloada 28 saat demiş, demek ki bu arkadaşlarda Erciyes dağında Wap la indiriyorlar dosyayı. Yada sizde var kardeşim bir hinlik. Sadece kendiniz indirmek için upload yapmışsınız da, başkaları indirirken sürünsün istemişsiniz gibi bir hava var. Az değilsiniz yani. Bu kadar para alıyorsunuz bu milletten, hiç hakkını vermiyorsunuz efendim. İnsanlara da yalan borcunuz var ya sizinde, onu ödüyorsunuz galiba.

Şaka bir yana, bir dosyayı indirme melekesini kazanamamış bir insan nasıl rom yükleyecek, ben onu çok merak ediyorum. Gün geliyor, bir günde 40-50 gb veri indiriyorum, bir kere kesilse. Bir indirmeyi yapamamakta kabiliyet meselesi. Hele hele birde yardım için uğraşan kişilere, YAV lı YOV lu konuşmalar yapıyorlar ya. Zannediyorlar ki, yardım yapan kişi, kendisine ekstra bir zaman ayıracak, ilgi alaka gösterecek. Yok arkadaşım, yav lıyan arkadaşım, böyle yardım bulamazsın sağda solda. Kimse sana yardımcı olmak istemez, varsa da vermez. Kulağında küpe olsun arkadaşım. Belli ki forum forum derdine çare arıyorsun. Hadi yolun açık olsun.

Bazılarının bilgisayar kullanmalarını ve bir şeyleri tamir etmeye çalışmalarını yasaklamak lazım.
;)