Stock Rom PolyPad T7 Rom

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
01.png

PolyPad T7 Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

İndirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

07.png

PolyPad T7 Rom
(İki farklı versiyon cihaz için iki farklı Rom)

10.png

Boyut: 1,10 GB

09.png

CRC32: 94EBAA3F
MD5: FAA516DDF74E6D05B5909CDDBEB8A12E
SHA-1: 816A590E2008F8184E2E56DBA5C079217329D728

HashTab kontrolü için gerekli programı indirebilirsiniz.

08.png

İndirdiğiniz dosyaları klasöre çıkartırken hata alıyorsanız:
WinRAR'ın en son versiyonunu indirerek bilgisayarınıza yükleyiniz.

11.png

Avast! Premier: Temiz

04.png
LiveSuit adlı klasörün içindeki Livesuit.exe'yi çalıştırınız.
Livesuit.exe'yi çalıştırdığınızda SelectImg butonuna basınız ve klasöre çıkarttığınız PolyPad T7 Firmware dosyasını dosyasını seçiniz.

Sıra PolyPad T7'yi bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlamaya geldi.

• Tabletinizin kapalı olduğundan emin olunuz.
  • Ses Kısma tuşuna basarak tabletinizi USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız.
  • Elinizi Ses Kısma tuşundan çekmeden 5 defa Power/Güç tuşuna basınız.
  • Bu işlemlerden sonra bilgisayarınızda bir pencere açılacaktır, açılan pencerede 'YES'(EVET) tuşuna basınız.
  • Yazılım tabletinize otomatik olarak yüklenecektir.
Bu işlemleri yaparken sizden sürücü istemesi gerekmektedir.
Eğer sizden sürücü istemezse Aygıt Yöneticisi'nden bilinmeyen aygıtın sürücüsünü yükleyiniz.
LiveSuit klasöründeki USBDriver klasöründe ihtiyacınız olan sürücüleri bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gsmcanavari

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
Selamun Aleykum Ustam PolyPad T7 Rom Seri Numarası 31135B Bu Rom Elinizde Mevcutmu Linkler Silinmişde

serpill

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Kas 2019
1
0
1
29
merhaba dosya yı indiriyorum 1.10 gb ama rardan çıkartma işleminde arşiv hatalı diyor kendi elinizde dosyanın sağlam hali halen mevcutmudur ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba dosya yı indiriyorum 1.10 gb ama rardan çıkartma işleminde arşiv hatalı diyor kendi elinizde dosyanın sağlam hali halen mevcutmudur ?

Merhaba,
Belli ki konuyu okumamışsınız.
'ı güncelleyiniz.
Paylaşılan dosya WinRAR'ın yeni bir versiyonu ile sıkıştırılmıştır.
Siz eski versiyon kullandığınız için sorun yaşıyorsunuz.

isaçakır

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2017
15
6
3
Merzifon Amasya
Merhaba, cihazın seri numarasını öğrenemediğim için tedirginlikle iki yazılımı da deneme yanılma yolu ile yüklemiş oldum. İlk denediğim yazılım sorunsuz yüklendi ancak dokunmatik basmadı. Diğer yazılımı da sorunsuz yükledim onda sorunsuz çalıştı. Demek istediğim seri numarasını öğrenmekte zorluk çekiyorsanız yazılımları deneyerek yükleyebilirsiniz. Cihaza bir arıza verdirmez.
Paylaşım için teşekkür ederim, klasör içindeki 86VS2-H1-H1-H01-1304174-T7.20130424 isimli .img dosyasından sonra dokunmatik bastığını da belirtelim.

Saygılar Paradox Hocam.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba, cihazın seri numarasını öğrenemediğim için tedirginlikle iki yazılımı da deneme yanılma yolu ile yüklemiş oldum. İlk denediğim yazılım sorunsuz yüklendi ancak dokunmatik basmadı. Diğer yazılımı da sorunsuz yükledim onda sorunsuz çalıştı. Demek istediğim seri numarasını öğrenmekte zorluk çekiyorsanız yazılımları deneyerek yükleyebilirsiniz. Cihaza bir arıza verdirmez.
Paylaşım için teşekkür ederim, klasör içindeki 86VS2-H1-H1-H01-1304174-T7.20130424 isimli .img dosyasından sonra dokunmatik bastığını da belirtelim.

Saygılar Paradox Hocam.

Geçmiş olsun efendim.