Stock Rom Powerway DRN-X500 Rom

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Admin bozuk romları yükleyipte sıkıntıya sokmayın lütfen bizi denenmiş romları atın.
Yanlış ithamda bulunuyorsunuz. Yapamadığınız işi bize sebep yapmayın. Bir o kadar indirmiş ve yüklemiş ama sizde hata oluşmuşsa sizde sorunu arayınız. Burada yayınlanan konuların %80 ini biz deniyoruz, geri kalanı da sağlam kaynaklardan alınır. Bir yanlışlık varsa zaten biz düzeltiriz. Ama insanları lütfen yargılamayın. Yükleme prosedürünü ve ortamınızı tekrar gözden geçirin.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Admin bozuk romları yükleyipte sıkıntıya sokmayın lütfen bizi denenmiş romları atın.

Biz de:
Cahil insanlar forumumuza gelmesin,
Akıl almaya gelenler akıl vermesin,
İnsanlar bilmiş bilmiş konuşmasın,
Gelenler konulara yazılan yorumları okusunlar ve okuduklarını anlayabilsinler istiyoruz.
Lakin ne yazık ki, istediklerimiz bir türlü olmuyor.

Zahmet edip yorumları okumuş veya okuduğunuz yorumları anlayabilmiş olsaydınız,
Bu cihazın, aynı marka ve model olmasına karşın farklı versiyonlarının ve her versiyonunda farklı farklı yazılımların olduğunu anlayabilirdiniz.

Versiyon farkı nasıl oluyor?
Ocak ayında üretin cihaz X dokunma Paneli ile, Haziran ayında üretilen cihaz Y ekranla üretilmişse, cihazlar arasında,
Donanım değişikliği nedeni ile versiyon farkı olur.
Bu durumda da, burada paylaşılan yazılım, piyasaya sonradan sürülen cihazlara uymaz.

Son düzenleme:

yaryar6321

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Şub 2017
4
1
3
39
merhaba arkadaşlar öncelikle iyi çalışmalar diliyorum dremtab drnx 500 bir tablet var elimde cihaz yazılımı çökmüş paylaşılan ve bir kaç yerdede romlar denedim yine ekran yarısı siyah dokunmatik uyumsuz hatalar aldım tablet arızası uyumlu rom varsa paylaşabilirmi tşkler

tolga554

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2017
1
0
1
29
hatay
merhaba arkadaşlar drn-x500 modelinden elimde 3 adet var üçüde yazılımdan sonra ekran sorunu ortaya çıktı sorunun çözümünü bilen varsa paylaşabilir mi ? teşekkürler

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
merhaba arkadaşlar drn-x500 modelinden elimde 3 adet var üçüde yazılımdan sonra ekran sorunu ortaya çıktı sorunun çözümünü bilen varsa paylaşabilir mi ? teşekkürler
Cihazların ekranlarını kendi aralarında değiştir. Örneğin a b c cihazı diyelim üçüne. siz a tabletin ekranını b ye b'ninkini c'ye c'ninkini a ya takın tecrübe edilmiştir. Olumlu sonuç alınmıştır.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Belli ki sizde konuya yazılan yorumları okumaya zahmet etmeyenlerdensiniz.
Konuya yazılan yorumlarda bu cihaz için iki adet daha yazılım paylaşılmış.
Aslında sizi süründürmek vardı ya, neyse, insanlık bizde kalsın.
Okumayı alışkanlık haline getiriniz.

legendfalcon_

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2018
1
0
1
46
Sa arkadaşlar powerway drn x500 de yarım ekran sorunu yaşayanlar v3.0 olan anakart çözümünü 3 gün sonunda bulduğum bir romla çözdüm vede herşeyi çalışıyor .

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bende.
:zuhaha:

Belli ki üyemiz özürlü.
Yoksa üyemiz konuya yazılan yorumları okur,
Okuduğunu anlar ve okuduklarının arasında ihtiyacı olan yazılımın indirme bağlantısını görürdü.

Şimdi bu üyemize "Geçmiş olsun" demeyelim de, kime diyelim?
İnşallah şifasını bulur.
:zuhaha:

3aris

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2017
22
2
3
47
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

konu eski ama yapılan yanlış sadece ET_Q8_V2.0 görüp atlamamak altta yeşil işaretli numaranın aynısı fw(rom-yazılım)olması gerek .sadece v2.0 olarak indirip (ekran döndü-wifi getti-dokunmatik basmadı) yanlış rom verdiniz -sizin yüzünüzden bozuldu vs boşboş konuşup yardım etmeye çalışan insanların canını sıkmayın.. bedavadan yardım alıp azar çeken tek millet umarım biz değilizdir

örnek:
et_q8_v3.0 170405

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

konu eski ama yapılan yanlış sadece ET_Q8_V2.0 görüp atlamamak altta yeşil işaretli numaranın aynısı fw(rom-yazılım)olması gerek .sadece v2.0 olarak indirip (ekran döndü-wifi getti-dokunmatik basmadı) yanlış rom verdiniz -sizin yüzünüzden bozuldu vs boşboş konuşup yardım etmeye çalışan insanların canını sıkmayın.. bedavadan yardım alıp azar çeken tek millet umarım biz değilizdir

örnek:
et_q8_v3.0 170405

:tsk:

3aris

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2017
22
2
3
47
aradığım rom bu ( et_q8_v3.0 170405 ) hd lcd - 800/600 versiyonun içinde versiyon var al buyur burdan yak :eek: