Bilgi PUBG Oyun Konusunda Uyarı!

 Yazdır

tolgabatur35

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
34
Çevrimdışı
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.


Değerli Arkadaşlar

Çoğu zamandır etrafımda Pubg Oyunu,nu tablet pc de oynayıp sorun yaşayanlara özel bir açıklama yapma gereği gördüm.

Pubg oyunu son zamanların en çok tercih edilen ve genel olarak telefonlarda oynanan bir oyun olmasına rağmen bazı arkadaşlarımız,bu oyunu tablet pc de de oynamaya çalışıyor,ilk zamanlarda sorun olmamasına karşın sonradan tablet pc lerde sorunlar çıkmaya ve cihaz oyunu oynatamayacak hale geliyor.

Bu oyunun windows ve android desteği olduğu herkes tarafından bilinse de malesef telefonlar ve pc haricindeki tabletler için olmazsa olmaz özellikler istemektedir.

Bu oyunu tablet pc de oynamak istiyorsanız cihazınızın en az 2 gb ram ve 6 core (çekirdek) işlemcisi olması şart, bu özelliklerde olmayan tablet pc cihazlar ilk oyunu yüklediğinizde sorun çıkarmasada, daha sonrasında oyun güncelleme aldığında cihazınızda donma aşırı ısınma veya farklı hatalar meydana gelmektedir.

Ben her zaman oyun pc de oynanır mantığı ile düşünsemde günümüz teknolojisinde bu kavram yavaş yavaş yerini mobil cihazlara bırakmaya başlamıştır.

Fakat her ne kadar parası çok olan mutlu olamıyorsa,her tablet pc cihazı olanda malesef pubg oynunu oynayamıyor.

Yukarıda yazdığım özelliklerde cihazı olmayan ve hala tablet,den pubg oynamaya çalışan arkadaşlarım varsa kötü haber sizleri bekliyor,zaman içerisinde bu oyun cihazınızı kullanılmaz hale getirebiliyor. (Sadece Tablet pc cihazlardan bahsediyorum)

Herkese güzel günler dilerim..
 

Ekli dosyalar

Aynı kategoriden benzer konular:

Üst
Lütfen JavaScript'i etkinleştiriniz!JavaScript'i etkinleştiriniz!