QPST Flash Tool ile Xiaomi Mi 10T Pro QCN Yedek Alamadım

Yazdır

mehmet akif

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2019
7
0
1
23
Herkese kolay gelsin. Acaba bu kunuda yardımcı olabilirmisiniz, Şimdiden herkese teşekkür ederim.(not: bu yedekleme işlemini Hydra-Umt den de denedi aynı. versiyon değiştirdim aynı. şuanki versiyon 12.0.3.0 Mi 10T Pro)

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    11.3 KB · Görüntüleme: 28
  • 2.png
    2.png
    27.8 KB · Görüntüleme: 27

mehmet akif

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2019
7
0
1
23
usta sende hangi uzaktan masa üstü programı var. bende AnyDesk var. hangisini istersen kurayım

mehmet akif

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2019
7
0
1
23
usta bekliyorum. bir püf noktası varsa paylaşırsan minnettar olurum. hem forum üyeleride bilgilenmiş olur

mehmet akif

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2019
7
0
1
23
tamam usta. daha demin note 9 pro geldi sorunsuz hallettim. problem olmadı.yedeğinide gayet sorunsuz hallettim. ama mi 10t de sorun oluyor

mehmet akif

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2019
7
0
1
23
yeniden başlattım resim bu hata aynı. mesele şu aslında 2 saat önce bir adet note 9 pro geldi sorunsuz haalettim. sorun yok yani. bu cihaz yeni olduğu için bilmediğimiz bir ayar mı var acaba. hydra ve umt dende qcn yedek alamıyorum. romuda indirdim 12.0.3.0 ra. win 7 kullanıyorum. win 8 de de denedim aynı hata. bunun için faklı rom mu lazım anlamadım.

Ekli dosyalar

• kk.png
    kk.png
    54.7 KB · Görüntüleme: 5

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
yeniden başlattım resim bu hata aynı. mesele şu aslında 2 saat önce bir adet note 9 pro geldi sorunsuz haalettim. sorun yok yani. bu cihaz yeni olduğu için bilmediğimiz bir ayar mı var acaba. hydra ve umt dende qcn yedek alamıyorum. romuda indirdim 12.0.3.0 ra. win 7 kullanıyorum. win 8 de de denedim aynı hata. bunun için faklı rom mu lazım anlamadım.
Team atın bir bakalım