Stock Rom Reeder A7i Quad Core Rom

Yazdır

Alperköse

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2017
18
1
3
27
Merhaba a7i quad için cwm ve root işlemlerini paylaşır mısınız.
Intel Atom x3-C3200 yonga setine sahip cihazım ( a7i için paylaştığınız rootu denedim başarısız oldu. )

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

a8i için verilmiş ama a7i içinde olacağını düşünüyorum.

önemli: bu işlemler windows 7 de çalışmaktadır. windows 8 de çalıştırmak için sürücü imza doğrulamasını kapatmanız gerekiyor yoksa çalışmaz.

1) tableti usb ile bilgisayara bağlayın. herşeyden önce linkte verdiğim rar uzantılı dosyayı indirin. içerisindeki UPDATE-SuperSU-v2.46.zip dosyasını tablet hafızasına kopyalayın.

2) geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama modunu açın.

3) Dosya içerisindeki klavuz-driver-tool u arşivden çıkarın. IntelAndroidDrvSetup1.5.0 ve iSocUSB-Driver-Setup-1.2.0 setuplarını bilgisayarınıza kurun. ManufacturingFlashTool_Setup_6.0.43 e ihtiyacımız yok.

4) IntelAndroid-FBRL-07-24-2015.7z yi arşivden çıkarın ve içerisindeki launcher.bat ı çalıştırın.

burada büyük harflerle ACCEPT yazıp enterlayın. ikinci olarak şöyle bir ekran çıkarak:

5 yazın enterlayın. daha sonra çıkan ekranda T3 yazıp enterlayın:

tabletiniz kapanıp açılacak. cwm mod ekranı gelecek. buraya dikkat edin cwm tablete kurulmayacak sadece geçici bir şekilde çalışacak.

bu çıkan ekrandan install zip i seçip tabletimize attığımız UPDATE-SuperSU-v2.46.zip dosyasını bulup sisteme flashlıyoruz. işlem bittikten sonra reboot sistem diyoruz. yes seçeneğini seçip tableti yeniden başlatıyoruz. işlem bu kadar. tablet açıldıktan sonra super su uygulamasının kısayolunu göreceksiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Alperköse

Alperköse

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2017
18
1
3
27
İşlemler sırasında tablete harhangi bir müdahalede bulunmuyorum. tablet usb ile pc ye bağlı bir şekilde bekliyorum.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bütün işlemleri yaptım fakat cwm ekranı gelmiyor.

, ve bulunan konuları incelemeniz faydalı olacaklar.
Sizin cihazınız ile aynı işlemciye sahip cihazlara Root yetkisi vermişler.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Beğen
Tepkiler: Alperköse

Alperköse

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2017
18
1
3
27
, ve bulunan konuları incelemeniz faydalı olacaklar.
Sizin cihazınız ile aynı işlemciye sahip cihazlara Root yetkisi vermişler.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Çok teşekkür ederim en kısa zamanda deneyip olumlu yada olumsuz dönüş yapacam.

yusuf24

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2018
2
0
1
44
Cihazım format sonrası google hesabı hatası veriyor. Rom atayım dedim fakat link çalışmıyor. Rom dosyası elinde olan varsa paylaşabilir mi?