Stock Rom Reeder A7i Quad Yazılım

yusuf24

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2018
2
0
1
44
Merhaba. Tablete rom atmaya çalışıyorum. Klavuzu aynen uyguluyorum fakat yükleme işlemi başlamıyor, get ready to flash ta kalıyor.

Ayrıca bilgisayar tableti unknown device olarak görüyor. Normal mi bu? İntelin sitesinden daha güncel driver ı çektim ama değişen bişey olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Merhaba. Tablete rom atmaya çalışıyorum. Klavuzu aynen uyguluyorum fakat yükleme işlemi başlamıyor, get ready to flash ta kalıyor.

Ayrıca bilgisayar tableti unknown device olarak görüyor. Normal mi bu? İntelin sitesinden daha güncel driver ı çektim ama değişen bişey olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Soketinizin data bağlantılarında bir sorun olabilir.

gokhan67674

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ağu 2020
1
0
1
34

hocam sorunu cozdunuz mu.cozduyseniz nasil? bende de ayni bilinmeyen aygit sorunu var. suruculeri tanitsam bile program hic tepki vermiyor.