Stock Rom Reeder A7iC Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Reeder A7iC Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Uyarı:
FTP sunucusuna erişim sağlayamayanlar veya dosyaları görüntüleyemeyenler:
FTP sunucusuna Internet Explorer ile bağlansınlar.

Son düzenleme:

neogeotr

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eyl 2017
14
3
3
44
mrb elimde reeder tablet var ama modelini bilmiyorum yardımcı olacak arkadas varmı?tabletimdeki sorun usb logosunda bazen takılıp kalıyor bazende kapanıyor.

BreAkerRoy

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2019
5
0
1
37
arkadaslar bu konuda biri yardımcı olamazmı 4.4.2 yi yükseltmek istiyorum ama yukseltemıyorum biri lütfen yardım etsın @Paradox

BreAkerRoy

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2019
5
0
1
37
hocam asıl sorunum bazı oyunları acmıyor konusan tom 2 yada trafıc racer gıbı oyunu ındırıyorum indirdıkten sonra tıklıyorum oyunun logosu cıkıyor ardından sıyah ekran verıp oyun calısmayı durdurdu dıyor bunu cozmek ıstıyorum sadece bu konuda yardımcı olurmusun sürüm mü yükseltmem lazım yada baska ne yapabıulırım ? @Paradox

BreAkerRoy

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2019
5
0
1
37
@Paradox hocam sanırım sorun bazı oyunların 4.4.2 yi desteklememesıymıs. bu surumu 6.0 versiyonuna nasıl cıkartırım? ama tom 2 oyunu 4.1 ve üstüne destekliyormus. pekı nıye acılmıyor bu oyunlar delırcem

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam asıl sorunum bazı oyunları acmıyor konusan tom 2 yada trafıc racer gıbı oyunu ındırıyorum indirdıkten sonra tıklıyorum oyunun logosu cıkıyor ardından sıyah ekran verıp oyun calısmayı durdurdu dıyor bunu cozmek ıstıyorum sadece bu konuda yardımcı olurmusun sürüm mü yükseltmem lazım yada baska ne yapabıulırım ? @Paradox

Uygulamaların çalışmadan sizi başka bir ekrana atması, versiyon yükseltmeniz sonucu çözülebilecek bir sorun.
Lakin, Android 4.1'den Android 4.2 veya Android 4.4'e geçmeniz büyük olasılıkla sorununuza çözüm olmayacaktır.
Bunun yerine, cihazınızda çalışmayan uygulamaların daha eski versiyonlarını internet üzerinden edinerek cihazınızda çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Yaşadığınız sorunun en büyük nedeni, uygulamaların yeni versiyonlarının daha çok donanım ve daha yüksek Android sürümü istemeleridir.
Çoğu uygulama yapımcısı, değişen protokoller, reklam alanları/biçimleri veya geliştirici araçlarının eski cihazlara destek vermemesi nedeniyle,
Uygulamalarını oluşan yeni şartlara göre tasarlarlar veya şekillendirirler.

Örneğin benim bir kaç uygulamam var.
X geliştirici aracı ile geliştirdim ve bu geliştirici aracı uygulamam Android 2'de bile çalışıyor.
Uygulamayı sıfırdan yapsam da veya uygulamaya yeni özellikler eklesem de bu durum böyle.
Lakin Y geliştirici aracı ile geliştirdiğim veya yeni özellikler eklediğim uygulamam çalışmak için en az Android 5 istiyor.

Yukarıda yazdıklarım elbette sizin yaşadığınız sorunun gerçek sebebi olmayabilir.
Cihazda hangi uygulamalar yüklü, hangi uygulamalar ne kadar cihaz donanımı kullanıyor bakmak lazım.
Bazen bu soruna yetersiz ön bellek veya arka planda çalışan uygulama sayısı da neden olabiliyor.
Belki de yazılımda bir Bug vardır.
Kim bilebilir ki?

Cihazınızı kapatıp açmanız veya cihazınızı fabrika ayarlarına çekmeniz de sorununuzu çözebilir.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox hocam sanırım sorun bazı oyunların 4.4.2 yi desteklememesıymıs. bu surumu 6.0 versiyonuna nasıl cıkartırım? ama tom 2 oyunu 4.1 ve üstüne destekliyormus. pekı nıye acılmıyor bu oyunlar delırcem

O cihaz için Android 6 imkansız gibi bir şey.
Sizin yapabileceğiniz en iyi şey, çalıştırmak istediğiniz uygulamaların APK dosyalarını internet üzerinde edinmenizdir.

BreAkerRoy

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2019
5
0
1
37
anladım hocam hata bende boyle boktan bı tabletı tamır ettırmek yerıne o fıyata samsungun herhangı bı tabletını alsaydım boyle bı sorunum kalmıcaktı. neyse tsk ederım ıyı geceler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
anladım hocam hata bende boyle boktan bı tabletı tamır ettırmek yerıne o fıyata samsungun herhangı bı tabletını alsaydım boyle bı sorunum kalmıcaktı. neyse tsk ederım ıyı geceler

Rica ederim.
Samsung'da güncelleme almak konusunda öyle sandığınız kadar iyi değil.
Android 4 olarak aldığınız cihaz en fazla Android 5 güncellemesi alır.
Fazlası çok zor.
Cihaz alacaksanız, Android One programına dahil olan cihazlara bakmalısınız.

BreAkerRoy

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2019
5
0
1
37
hocam oglum ıcın alıyorum kafasına gore google playden cocuk oyunları yuklesın vıdeo ızlesın dıye yanı yoksa ne ısım olur benım tabletle

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam oglum ıcın alıyorum kafasına gore google playden cocuk oyunları yuklesın vıdeo ızlesın dıye yanı yoksa ne ısım olur benım tabletle

Anladım.
Aslında bu zamanda çocuklar için tablet bilgisayar yerine, devamlı güncelleme alan, giriş seviyesi hatsız bir telefon almak daha mantıklı.

Son düzenleme:

asdfghzxcvbn

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Nis 2022
1
0
1
110