Reeder A8i Q2 Rom

Meta başlık: Reeder A8i Q2 Rom

Meta açıklama: Reeder A8i Q2 Rom

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam bende Intel sofia işlemci olan modeli var . 5.1 Android sürümü var . Ben Android 7.0 veya Windows yüklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım yardımcı olur musun
Ayarlara girip tam model ismine bakarmısınız. Eğer resim çekip atarsanız konuya daha faydalı olacaktır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Google play den cpu z uygulamasını indirip bir bakarmısınız tam olarak işlemcisi nedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
Hocam bende Intel sofia işlemci olan modeli var . 5.1 Android sürümü var . Ben Android 7.0 veya Windows yüklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım yardımcı olur musun

Cihazınız için özel olarak hazırlamış bir yazılım var mı elinizde?
Cihazınıza rast gele yazılım yüklemesi yapamazsınız.

veyselbaba2147

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Eki 2017
7
0
1
30
Size önerim cihazınızı mevcut hali ile kullanmaya devam etmenizdir.
Android yükseltmesi için, sizin cihazınıza özel hazırlanmış bir rom, Windows yüklemesi için Bios lazım.
Bunların her ikisi de yok ise macera aramamanızı öneririm.
hocam bana çok acil bu arkadaşın cihazının romu lazım.servisten günlerdir bir rom bulamadım eskiden bulunurdu sizin arşivinizde varsa muhteşem olacak

veyselbaba2147

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Eki 2017
7
0
1
30
aynı model intel sofia 3gr chipsete sahip model adı a8i q2 işlemcili rom lazım.arap forumlarının birinde buldum fakat download ekranında "chip mismatch" uyarısı verdi yazılımı tamamladı ancak cihazda siyah screen line lar oluştu versiyonunu bozdu herhalde cihaz açılıyor sistemde depolama alanı olarak görünüyor ancak siyah ekran var düzelmesi için orjinal rom lazım abim.acilen upload veya kardeşine link yollar mısın.sende yok ise türkiyede bulunmaz arşivine güveniyorum açıkçası abim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
hocam bana çok acil bu arkadaşın cihazının romu lazım.servisten günlerdir bir rom bulamadım eskiden bulunurdu sizin arşivinizde varsa muhteşem olacak

Bende bu cihazın MTK işlemcilisinin yazılımı mevcut.
Ne yazık ki Intel işlemcili olanın yazılımı mevcut değil.
bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.

veyselbaba2147

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Eki 2017
7
0
1
30
ancak üreticiden yazılım almamız lazım o kadar zorlaştırmışlar ki bir yazılım için min 100 lira ödememiz lazım