Reeder A8i Q2 Rom

Meta başlık: Reeder A8i Q2 Rom

Meta açıklama: Reeder A8i Q2 Rom

veyselbaba2147

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Eki 2017
7
0
1
30
cpu z vs paylaşmış sizin attığınız konudaki anakartın üzerinde yazan yazıları istiyorsunuz demek kesinlikle?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
cpu z vs paylaşmış sizin attığınız konudaki anakartın üzerinde yazan yazıları istiyorsunuz demek kesinlikle?

Türkçe yazıyorum ama anlaşılmıyor sanırım.
Daha iyi anladığınız farklı bir dil varsa, sizinle o dille iletişim kurmaya çalışabilirim.
Bu arada zamanım kısıtlı, on dakika sonra başka işlere bakmaya başlayacağım, muhtemelen size ancak yarın yardım edebileceğim.

• Beğen
Tepkiler: mobilklupweb

ayrankolik

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Tem 2018
2
0
1
29
az önce denemeyi yaptım rom kuruldu sorunsuz, fakat kurulum ekranında google hesabı frp olayı oldu. normalde sıfır rom yüklediğimde bu durumun düzelmesi lazım değil mi? başka önerisi olan varsa dinliyorum

teşekkürler

ayrankolik

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Tem 2018
2
0
1
29
beyler yeniden ben

olayı çözdüm, spflashtool da yüklemeden önce mod olarak download değil de format all seçeneği ile yükleyin bu yöntemle sıfırlanıyor.

Abyss

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ağu 2018
2
0
1
45

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180809-182505.png
    Screenshot_20180809-182505.png
    57 KB · Görüntüleme: 54

serkan77

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2018
2
0
1
47
merhaba bu room rootlumudur acaba değilse root işlemi apamıyorum yardımcı olurmusunuz..

serkan77

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eyl 2018
2
0
1
47
Rom cihazımda çok stabil bir şekilde çalışıyor kamera uygulamasındaki kapanma sorunu ekranın donma sorunu gibi bir çok hata ortadan kalktı paylaşım için çok teşekkür ederim, tek sıkıntı android 7 mtk işlemci li bu cihaza hiç bir şekilde root atılmıyor denediğim tüm yöntemlerde bunun çözümüne ulaşamadım bu cihaza root atılması hakkında bilgi varsa paylaşılması bu cihaza sahip herkesin çok işine yarayacaktır.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
Rom cihazımda çok stabil bir şekilde çalışıyor kamera uygulamasındaki kapanma sorunu ekranın donma sorunu gibi bir çok hata ortadan kalktı paylaşım için çok teşekkür ederim, tek sıkıntı android 7 mtk işlemci li bu cihaza hiç bir şekilde root atılmıyor denediğim tüm yöntemlerde bunun çözümüne ulaşamadım bu cihaza root atılması hakkında bilgi varsa paylaşılması bu cihaza sahip herkesin çok işine yarayacaktır.

konuyu dikkatlice okuyup, elinizden geliyorsa, aynı işlemleri kendi cihazınız için uyarlayabilirsiniz.

Abyss

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ağu 2018
2
0
1
45
dostum sürüm bilgilerinin ekran görüntüsünü atabilirmisin?bendede bazen dokunmatik ekran donuyor ama daha önemlisi wifi nvram warning sorunu var.fabrika ayarlarına sıfırladım ama düzelmedi.tekrar rom atmak işe yararmı onu düşünüyorum,teşekkürler...

hambooo

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
5
1
3
43
fastboot modda kendi hazırladığım ile cihazı root'layabilirsiniz. detayi için foruma yeni bir başlık açtım oradan bakabilirsiniz.
hiçbir şekilde rootlanmıyor diye @serkan77 kardeşimize ithaf ediyorum :).

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: serkan77

mehpal

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2019
26
7
3
37
Bu romu yukledim tablet bazen gunlerce sorumsuz çalişiyor,bazende aniden kapaniyor. Buna uyan farkli bir rom var mi acaba? (Mtk8163)

managert67

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Tem 2017
20
1
3
34
merhaba mevcut romu yükledim şimdi media tek işlemili olanı android 7 yklendi sorunsuz teşekkürler