Reeder A8i Q2 Rom

Meta başlık: Reeder A8i Q2 Rom

Meta açıklama: Reeder A8i Q2 Rom

kubilay76

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Nis 2020
1
0
1
29
Arkadaslar merhaba, Reeder A8i Q2 tablet sahibiyim. Netten o kadar arastirmama ragmen root yapamadim cihazi, sizden ricam detayli bir sekilde anlatabilir misiniz?

Portakalsuyu13

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 May 2020
1
0
1
29
Arkadaşlar a8i q2 için hangi custom romlar uyumlu önerebileceğiniz custom rom armi teşekkürler

gok-turk

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 May 2020
3
0
1
44
Dosyaları indirim ama rom atma bilgisi yok. varmıdır bir reber ?

Edit: Deneme yanılma ile çözdüm. Allah razı olsun valla çöpe atacakken kurtardım.
Benim gibi google hesap sorunu yaşayanlara kurtuluş oldu.

Son düzenleme:

Serefmed

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2020
2
0
1
36
merhaba ustalar nasıl yükleyecez bunu hiç bir rehber yok daha once kullanmadım bu toolu

kemal_

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Haz 2018
8
1
3
42
Arkadaşlar intel için verilen linkler ölü güncel bilgi paylaşabilecek olan varmı? Şimdiden teşşekür ederim

conax

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Haz 2021
1
0
1
42
merhaba arkadaşlar biliyorum konu eski
reeder a8i q2 tabletime twrp ile root attım ama yanlışlıkla sistem dosyalarını sildim kaç defa fabrika ayarlarına getirdiysemde aynı şekilde gliyor burdaki yazılımı yükledim daha once flash tool ile çok attım ama nedense bu cihazı bir turlu yapamadım driver görmiyor ve hiçbir yerde usb driver görmüyor fastboot modunda rootladım hiçbir sıkıntı olmadı ama driver gormuyor ve kapalı sekilde bapladıgımda flash tool çalışöıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
merhaba arkadaşlar biliyorum konu eski
reeder a8i q2 tabletime twrp ile root attım ama yanlışlıkla sistem dosyalarını sildim kaç defa fabrika ayarlarına getirdiysemde aynı şekilde gliyor burdaki yazılımı yükledim daha once flash tool ile çok attım ama nedense bu cihazı bir turlu yapamadım driver görmiyor ve hiçbir yerde usb driver görmüyor fastboot modunda rootladım hiçbir sıkıntı olmadı ama driver gormuyor ve kapalı sekilde bapladıgımda flash tool çalışöıyor
Cihazınızın bataryasını söküp işlemleri bir de o şekilde deneyebilir misiniz?