Reeder A8iC Açılmıyor

• Konbuyu başlatan jwnex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 5K

jwnex

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2017
4
0
1
24
Merhaba sevgili forum üyeleri.3 yıl önce almış olduğum reeder a8ic marka tablet açılmıyor açmaya çalıştığım da droidboot ekranı geliyor recovery e girip format bile atamıyorum neyi seçsem droidboot açılıyor sanırım recovery cihazdan silinmiş forumda stock rom konusu var ama ftp sunucusu sanırım kaldırılmış hiç bir yerden erişim sağlayamadım ama zamanında stock romlarını indirip harddiskime yedeklemiştim yani dosyalar elimde mevcut ama phone flash tool her denediğimde hata veriyor.Bu tableti nasıl kuratarabilirim yardımlarınızı bekliyorum.Aşağıya bir video koydum oradan da sorunumu anlayabilirsiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

jwnex

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2017
4
0
1
24
Yok hocam malesef işe yaramıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Anladım. Bu gün pazar olduğu için arkadaşların çoğu tatilde. @symbaz Üstad konuya yakında el atar.

• Beğen
Tepkiler: jwnex

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba sevgili forum üyeleri.3 yıl önce almış olduğum reeder a8ic marka tablet açılmıyor açmaya çalıştığım da droidboot ekranı geliyor recovery e girip format bile atamıyorum neyi seçsem droidboot açılıyor sanırım recovery cihazdan silinmiş forumda stock rom konusu var ama ftp sunucusu sanırım kaldırılmış hiç bir yerden erişim sağlayamadım ama zamanında stock romlarını indirip harddiskime yedeklemiştim yani dosyalar elimde mevcut ama phone flash tool her denediğimde hata veriyor.Bu tableti nasıl kuratarabilirim yardımlarınızı bekliyorum.Aşağıya bir video koydum oradan da sorunumu anlayabilirsiniz.

ihtiyacınız olan yazılımı ve yazılım yüklemek için gereken her şeyi edinebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: samettt ve jwnex

tikosum

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
9
0
1
55
Üstad iyi akşamlar. İnternette derdimle iligli baya site dolaştım, ama bu konuyla ilgii en iyi sizsiniz. Şimdiden teşekkürler. Bende Reeder A8İc 4.2.2. android sürümü yüklü bir cihaz var. Cihaz zil sesleri ve alarm seslerini veriyor fakat, video izler iken ses alamıyorum. Bu konuyla ilgili vermiş olduğunuz prgram ile yeniden yükleme yapsak düzelirmi, yahut bu konuda başka yapılacak birşey varmı.? Teşekkürler..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Üstad iyi akşamlar. İnternette derdimle iligli baya site dolaştım, ama bu konuyla ilgii en iyi sizsiniz. Şimdiden teşekkürler. Bende Reeder A8İc 4.2.2. android sürümü yüklü bir cihaz var. Cihaz zil sesleri ve alarm seslerini veriyor fakat, video izler iken ses alamıyorum. Bu konuyla ilgili vermiş olduğunuz prgram ile yeniden yükleme yapsak düzelirmi, yahut bu konuda başka yapılacak birşey varmı.? Teşekkürler..

Cihazdan bir şekilde ses çıkıyor ama medya oynatırken ses çıkmıyorsa,
Cihazınıza yeniden yazılım yüklemesi yapmanız sorununuzu çözebilir.

tikosum

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
9
0
1
55
Üstad merhaba. Reeder Yükelmeyi anlatan bir bölümünüz varmı. Yanlış bir şey yapmak istemem.( IntelAndroidDrvSetup1.1.5--iSocUSB-Driver-Setup-1.0.1--PhoneFlashTool_3.1.8.2_win32 .) Bu 3 yazılım room prg ile tool&driver olarak verilmiş. Sırasıyla iSocUSB-Driver-Setup-1.0.1.exe, IntelAndroidDrvSetup1.1.5.exe, PhoneFlashTool_3.1.8.2_win32.exe dosyalarını kurunuz. deniyor ama, 1 den sonra 2. ve 3 prg kurulur iken kırmızı uyarı ile uygulama güvenliğiniz için engellendi diyor ve kuramıyorum. Yanlış yaptığım birşey mi var. Bu prg ler kuruluma ait değilmi?. yardımız için şimdiden teşekkürler..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Üstad merhaba. Reeder Yükelmeyi anlatan bir bölümünüz varmı. Yanlış bir şey yapmak istemem.( IntelAndroidDrvSetup1.1.5--iSocUSB-Driver-Setup-1.0.1--PhoneFlashTool_3.1.8.2_win32 .) Bu 3 yazılım room prg ile tool&driver olarak verilmiş. Sırasıyla iSocUSB-Driver-Setup-1.0.1.exe, IntelAndroidDrvSetup1.1.5.exe, PhoneFlashTool_3.1.8.2_win32.exe dosyalarını kurunuz. deniyor ama, 1 den sonra 2. ve 3 prg kurulur iken kırmızı uyarı ile uygulama güvenliğiniz için engellendi diyor ve kuramıyorum. Yanlış yaptığım birşey mi var. Bu prg ler kuruluma ait değilmi?. yardımız için şimdiden teşekkürler..

İşletim sistemleri zaman zaman yaşadığınız sorunlara neden olmaktadır.
Microsoft Windows 8 ve Microsoft Windows 8.1'de bu gibi durumlarla sık karşılaşırsınız.
Bu gibi durumların tavan yaptığı işletim sistemi ise Microsoft Windows 10'dur.
Bizler de daha önce Microsoft Windows 7 işletim sisteminde sorunsuz bir şekilde kullandığımız programları,
Artık güncel işletim sistemlerinde kullanmaya çalışırken bazen sorunlar yaşayabiliyoruz.
Güvenlik uyarılarını geçemiyor musunuz?
Şayet geçemiyorsanız, araçların güncel versiyonlarını indiriniz.

tikosum

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
9
0
1
55
Üstad merhaba. Verdiğiniz prg'lar dahilinde Yükleme oldu teşekkürler. Fakat, yine zil sesi ve alarm sesi var ama oynayan video da yok ve kulaklıktan da ses gelmiyor. Yazılımsal değil galiba . Hardware de bir sıkıntı gibi mi duruyor sizce? . Selamlar...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Üstad merhaba. Verdiğiniz prg'lar dahilinde Yükleme oldu teşekkürler. Fakat, yine zil sesi ve alarm sesi var ama oynayan video da yok ve kulaklıktan da ses gelmiyor. Yazılımsal değil galiba . Hardware de bir sıkıntı gibi mi duruyor sizce? . Selamlar...

Daha önce bahsettiğiniz gibi bir sorunla hiç karşılaşmadım.
Sorunun neden kaynaklanıyor olabileceği hakkında ne yazık ki hiç bir fikrim yok.
Ayarlar/Ses bölümünden Medya sesi seviyesini kontrol ettiniz mi?

tikosum

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
9
0
1
55
Evet. Ses Barı digital göstergede ileri gidip geliyor. Ama ses çıkışı olmuyor. İlginize teşekküler. Bie deneyim yapmış olduk. Kolay Gelsin. İyi seneler diliyorum...