Stock Rom Reeder A8iC Quad Core Rom

Meta başlık: Reeder A8iC Quad Core Rom

Meta açıklama: Reeder A8iC Quad Core Rom

Yazdır

Yucelbeyyx

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
6
0
1
19
cıhaz a8ic quad a8ic quad core deil tablet açılmıyor nasıl düzeltebilirim

Yucelbeyyx

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
6
0
1
19
Bahsettiğiniz cihazların ikisi de aslında aynı.
anlatımla yazılım yüklemesi yapabilmeniz gerekmektedir.
Hocam çok özür dilerim sizden tamamen kendi hatam dün kurulum yaparken tablet kapandı ve ben indirdiğim programdan dolayı sandım. Aslında tabletin şarjı bitmiş %5 de error verdi herhangi bir sıkıntı çıkarmı? Tablet açılmadığı için şarjının kaç olduğunu bilemiyorum 1 gün boyunca şarja soktum ama sanırsam almamış bir iki gün civarı şarjda kalsın sonra tekrar denerim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam çok özür dilerim sizden tamamen kendi hatam dün kurulum yaparken tablet kapandı ve ben indirdiğim programdan dolayı sandım. Aslında tabletin şarjı bitmiş %5 de error verdi herhangi bir sıkıntı çıkarmı? Tablet açılmadığı için şarjının kaç olduğunu bilemiyorum 1 gün boyunca şarja soktum ama sanırsam almamış bir iki gün civarı şarjda kalsın sonra tekrar denerim.

Bir sorun çıkmaz sanırım.
Nasipse sonucu yazarsınız.

delete1181

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ara 2018
1
0
1
33
merhaba arkadaslar bu lanet tableti 3 sene önce aldım kullanmıyordum bayadır sürüm 4.4.4 güncelleme gelmiyor
suan instegram bile acılmıyor tablet sürümü eski diye ne yapmam gerek güncelleme için

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba arkadaslar bu lanet tableti 3 sene önce aldım kullanmıyordum bayadır sürüm 4.4.4 güncelleme gelmiyor
suan instegram bile acılmıyor tablet sürümü eski diye ne yapmam gerek güncelleme için

Bu cihaz için güncelleme gelmez.
Ne yazık ki cihazınızı mevcut hali ile kullanmaktan başka çareniz yok.

sadsd

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2019
2
0
1
25
hocam bu işe yaramayınca reedere baş vurup onlardan yazılım istedim onların attığı yazılımda flash tool yeni her ne ise bir şekilde yaptım şimdi ise %25 de kalıyor fail veriyor ne yapabilirm

ksmakas

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2018
29
3
3
24
kolay gelsin bütün yorumları okumama rağmen benim gibi bir sorun yaşayan görmediğim için yazma gereksinimin de bulundum,benim de yazılım başlıyor yüzde 5 de program kapanıyor.kaldırıp yeni sürüm kurdum intel android usb driverini değiştirdim ama çözemedim.Driver'larda vs sıkıntı yok gibi.Hayırlı Günler

ksmakas

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2018
29
3
3
24
Sorunu Çözdüm Config.ini'yi atmamışım Programın ana dizinine o yüzden yapıyormuş anlatım da dalgınlığıma gelmiş :)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
arkadaşlar yükleme talimatlarını tamamen eksiksiz yaptım win 10 pc de driver versiyonlarınıda değiştirdim ama %25 de hata alıyorum

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Yazılım yükleme işlemi sırasında cihazınızla bilgisayarınız bağlantısı kesiliyor mu?
Bu durumu bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'nden kontrol edebilir misiniz?

servlet76

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
8
0
1
33
Yazılım yükleme işlemi sırasında cihazınızla bilgisayarınız bağlantısı kesiliyor mu?
Bu durumu bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'nden kontrol edebilir misiniz?
kesinlikle kesilme söz konusu deil tamamen bağlı bi durumda yüklerken hata verik duruyor