Stock Firmware Reeder A8iQ Firmware

Yazdır

ozgurkocaman

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2017
3
0
1
37
Merhabalar. Yukarıda verdiğiniz linkte herhangi bir ftp sunucuya ya da bir siteye ulaşılamıyor. Daha çok alan adı boşa çıkmış bir siteyle karşılaşıyorum. Rica etsem linki kontrol etme şansınız ya da farklı bir kaynak aktarma imkanınız var mıdır? İyi çalışmalar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar. Yukarıda verdiğiniz linkte herhangi bir ftp sunucuya ya da bir siteye ulaşılamıyor. Daha çok alan adı boşa çıkmış bir siteyle karşılaşıyorum. Rica etsem linki kontrol etme şansınız ya da farklı bir kaynak aktarma imkanınız var mıdır? İyi çalışmalar.

Konu hakkında Reeder ile iletişim kurarsanız, size yardımcı olacaklardır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: esaka

esaka

Üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2016
45
20
8
34
Kocaeli

tüm modeller sergilenmiş zaten boşa çıkan bi şey yok nereye girceğini bilmiyorsan . kolay gelsin

esaka

Üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2016
45
20
8
34
Kocaeli
Bir ara, Reeder yazılım indirme sistemi bir kaç gün devre dışı kalmıştı.
İleti o zaman yazıldı.
anladım bende 2 gündür reeder ın sitesindeyim doğru diyor site içeriğinden indirilmiyor linkleri tıkladıgın zaman aynı sayfadan tekrar açıyordu nasıl giremedi diye şaşırmıştım şuan herhangi bir sorun yok

klkljkl

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Şub 2017
2
0
1
41
kullanmış oldugum reeder tabletimin hangi model oldugunu nasıl bulurum arkasındaki kagıt silinmiş yazılım atmam lazım recovery yapıyorum gene usb işaretinde kalıyor bu yüzden gerekli