Reeder M10 Go Rom ve Yazılım Yükleme Aracı

Yazdır

axi06

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eki 2020
2
1
3
44
Teşekkür ederim. 2 şeyi değiştirince başardım yükleme işlemini:
1. Videoda gösterilen bütün ayarları yaptıktan sonra tableti bilgisayara ses kısma tuşu basılı iken bağladım ve "start download" butonuna bastım.
2. USB 2.0'a bağlı idi, USB 3.0'a bağladım.
Şimdi açtım tableti, ilk kez açılıyormuş gibi sorular/kayıt işlemleri yaptım. Yarın da ZOOM'da öğretmenin sesi gelirse, çocuğum sevinecek bu işe. Telefonun 6 inç ekranı küçük geliyordu. Bilgisayardan ve tabletten aynı anda bağlanabilecekler artık. Tekrar teşekkürler.
Oldu mu eba da ses düzeldi mi

• Beğen
Tepkiler: HepSeqiL

jossi

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eki 2020
1
0
1
38
selamlar konudaki driver ı kurmama rağmen kapalıyken bilgisayar tableti aygıt yöneticisinde ünlem işaretli görüyor ve ready de kalıyor

Şevvall

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2020
2
0
1
36
TABLET KAPALI İKEN SES KAPATMA TUŞUNU BASILI TUTUP USB PC BAĞLIYORUM AMA SARJ ETMEYE BAŞLIYOR ONU ŞARJ OLMA NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM.

ersoyy

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2017
19
6
3
35
TABLET KAPALI İKEN SES KAPATMA TUŞUNU BASILI TUTUP USB PC BAĞLIYORUM AMA SARJ ETMEYE BAŞLIYOR ONU ŞARJ OLMA NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM.
USB driver ını kurdunuz mu?
Farklı bir usb kablo ile deneyin ve program ayarlarını videodaki gibi yapıyorsanız sorun yaşamazsınız

AHMET06

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eki 2020
6
1
3
Ankara
Oldu mu eba da ses düzeldi mi
Biz Zoom kullanıyoruz. Zoomda ses düzeldi, öğretmenin sesi geliyor.
Biz soru sorunca sesimiz öğretmene gidiyor ancak, öğretmene sorumuz 2-3 saniye geç gidiyormuş. Zoom kullanan oğlum söyledi. Böyle bir şey teknik bir sorun mudur, ayarlardan vs. midir bilmiyorum?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Biz Zoom kullanıyoruz. Zoomda ses düzeldi, öğretmenin sesi geliyor.
Biz soru sorunca sesimiz öğretmene gidiyor ancak, öğretmene sorumuz 2-3 saniye geç gidiyormuş. Zoom kullanan oğlum söyledi. Böyle bir şey teknik bir sorun mudur, ayarlardan vs. midir bilmiyorum?

Sorununuz internet bağlantısı veya Zoom sunucusu ile ilgili olabilir.
Aslında o kadarlık gecikme de normal.

gmmetin

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Kas 2020
1
0
1
41
ben yapamıyorum hepsini denedim.toolsda hareketsiz duruyor.usb driverları yükledim ama nafile

konf300

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Kas 2020
1
0
1
42
İyi günler m8 go içn reeder Destekten rom isterseniz daha iyi olur bu rom u yüklemeye çalışırsanız tabletinize kalıcı hasar verebilirsiniz.

yazımın başında m10 go modeli için yazıyor fakat driverler dosyalar m7 için yanlışlık mı var iki si uyumlu mu yoksa

ersoyy

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2017
19
6
3
35