Stock Rom Reeder M7 Go 2019 Spreadtrum SC7731E İçin WiFi'li Rom

Meta başlık: Reeder M7 Go 2019

Meta açıklama: Reeder M7 Go 2019 Spreadtrum SC7731E İçin WiFi'li Rom

Yazdır

sadettin@58

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
2
0
1
62
Umarım burası bu konu için doğru yerdir.
Forum da Reeder M7Go 2019 sc7731c için rom dosyaları var ama bu dosyalar sc7731e de çalışmadı.
Reeder firması da Samsun daymış onlara da yazdım.
Yardımcı olmaları için onlardan da net bir cevap alamadığım için şansımı bir de burada deneyim dedim.
Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

sadettin@58

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
2
0
1
62
Denemiştim. Ne olduklarını görebilmek için indirdim. İndirdikleri mi tekrar denedim.
Sonuç hep aynı.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Acaba bağlantı hızlarında bir sorun mu var diye programın en düşük ve en hızlı Bautrate lerin de de denedim.
Yanlışım varsa düzeltin. Her ana kartın bir adı olur. Bu programlar S706 ana kartına ait desem doğru mudur.
İlginç olanı bendeki Reederi açınca Ana kartın adını göremedim. Kartın arkasında olabilir mi? Tamamen de sökmedim.
Ya da bilmediğim bir ayar yeri mi var? Programın Settings bölümünde Bautrate den başka da değiştirilebilecek bir ayar göremedim.
Bir de Link deki işlemciler sc7731c bendeki Reederin arkasında işlemcinin üzerindeki etikette sc7731e Tarih de 2019 10 19 yazıyor.
Cihazın arka kapağında Model : M7Go 2019 yazıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Denemiştim. Ne olduklarını görebilmek için indirdim. İndirdikleri mi tekrar denedim.
Sonuç hep aynı.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Acaba bağlantı hızlarında bir sorun mu var diye programın en düşük ve en hızlı Bautrate lerin de de denedim.
Yanlışım varsa düzeltin. Her ana kartın bir adı olur. Bu programlar S706 ana kartına ait desem doğru mudur.
İlginç olanı bendeki Reederi açınca Ana kartın adını göremedim. Kartın arkasında olabilir mi? Tamamen de sökmedim.
Ya da bilmediğim bir ayar yeri mi var? Programın Settings bölümünde Bautrate den başka da değiştirilebilecek bir ayar göremedim.
Bir de Link deki işlemciler sc7731c bendeki Reederin arkasında işlemcinin üzerindeki etikette sc7731e Tarih de 2019 10 19 yazıyor.
Cihazın arka kapağında Model : M7Go 2019 yazıyor.

Cihazınızın ana kartının önlü arkalı fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: Mfaruk