Çözüldü Reeder M7 Go Stock Rom + FRP Reset

Yazdır

cevdet27

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
6
0
1
44
Silivriserdar , paradox ustalarım bu işlemler reeder m8 go mt8167 işlemcili tablet modeli için geçerli midir ?

Son düzenleme:

cevdet27

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
6
0
1
44
Paradox ustamıza özellikle teşekkür eder, verdiği cesaret sayesinde çözdüm...

Tarafımca ilk kez denenmiş ve Reeder M8 GO modelinde bu yöntem işe yaramıştır. Sadece dikkat etmeniz gereken iki şey var...
Varan 1- Cihaza ait olan scatter içindeki değerleri alın.
Varan 2- Cihaz bu işlemden sonra açılmazsa eğer çöktü sanıp sakın panik yapmayın, lehim makinesi ile sadece kırmızı + olan ucu kaldırıp tekrar lehimleyin hepsi bu kadar...

Dipnot: sp flash toll'a manuel flash değerlerini girdikten sonra hemen altta kırmızı renkte yazan warning uyarısını dikkate almayın... Emeği geçen herkese çok teşekkürler iyi forumlar...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Paradox ustamıza özellikle teşekkür eder, verdiği cesaret sayesinde çözdüm...

Tarafımca ilk kez denenmiş ve Reeder M8 GO modelinde bu yöntem işe yaramıştır. Sadece dikkat etmeniz gereken iki şey var...
Varan 1- Cihaza ait olan scatter içindeki değerleri alın.
Varan 2- Cihaz bu işlemden sonra açılmazsa eğer çöktü sanıp sakın panik yapmayın, lehim makinesi ile sadece kırmızı + olan ucu kaldırıp tekrar lehimleyin hepsi bu kadar...

Dipnot: sp flash toll'a manuel flash değerlerini girdikten sonra hemen altta kırmızı renkte yazan warning uyarısını dikkate almayın... Emeği geçen herkese çok teşekkürler iyi forumlar...

Rica ederim.
Geri bildirim için teşekkürler.

baransu

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 May 2017
1
0
1
46
ÇOK MERAK ETTİM O TAR.GZ UZANTILI YAZILIMI SP FLASH TOOL İLE NASIL YÜKLEDİNİZ ?????

dojo34

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
24
1
3
46
Konuda her şey açıkça belirtilmiş.
Ayrıca, detaylı anlatımında bulunduğu bir bağlantı da paylaşılmış.
Artık bundan sonrası, cihaza sizin yerinize gelip müdahale etmemiz olur.
bu tabletin speadrum olanıda var kimse bahsetmemiş aynı tabletin 2019 diye ön kamerası farklı yerde olan bir modeli var

tello666

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2017
1
0
1
28
konudaki yazilim m7 go 2019 modeli içinmi paradox hocam cevabini bekliyorum yardimci olursan sevinirim