Root Reeder M7 Plus Root

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox admin bey yapabileceğiniz bir yardım var mı ?

Size önerebileceğim, aslında zor gibi görünen ama çok kolay bir yöntem mevcut.
Bu yöntem bütün MTK işlemcili cihazlarda işe yarıyor.
Cihazınıza Root yetkisi vermek için aşağıdaki videoyu izleyiniz.

Videodaki açıklamaya ek olarak:
Elinizde cihazınızın yazılımı mevcut ise, başka bir Scatter dosyası kullanmak yerine, cihaz yazılımı içindekini kullanınız.
Magisk Manager'i indirebilirsiniz.
Videodaki Magisk Manager'in arayüzü program güncellendiği için son halinden biraz farklı lakin bu bir sorun oluşturmuyor.
Son olarak, oluşturulan boot.img dosyasını videoda gösterilen yerde değilde, işlem sonucunda ekranda belirtilen yerde arayınız.

Bu yöntem sayesinde TWRP veya başka bir şey aramanıza gerek yok.
Bu yöntem benimde sık sık kullandığım bir yöntemdir.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

qwe33

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Nis 2017
4
0
1
39
Size önerebileceğim, aslında zor gibi görünen ama çok kolay bir yöntem mevcut.
Bu yöntem bütün MTK işlemcili cihazlarda işe yarıyor.
Cihazınıza Root yetkisi vermek için aşağıdaki videoyu izleyiniz.

Videodaki açıklamaya ek olarak:
Elinizde cihazınızın yazılımı mevcut ise, başka bir Scatter dosyası kullanmak yerine, cihaz yazılımı içindekini kullanınız.
Magisk Manager'i indirebilirsiniz.
Videodaki Magisk Manager'in arayüzü program güncellendiği için son halinden biraz farklı lakin bu bir sorun oluşturmuyor.
Son olarak, oluşturulan boot.img dosyasını videoda gösterilen yerde değilde, işlem sonucunda ekranda belirtilen yerde arayınız.

Bu yöntem sayesinde TWRP veya başka bir şey aramanıza gerek yok.
Bu yöntem benimde sık sık kullandığım bir yöntemdir.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Merhabalar, ben "patched boot.img" yapamadım. "boot.img" dosyasını seçtiğimde Magisk herhangi bir tepki vermiyor. Sizin "patched boot.img" paylaşsanız ben kaldığım yerden devam etsem olur mu?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar, ben "patched boot.img" yapamadım. "boot.img" dosyasını seçtiğimde Magisk herhangi bir tepki vermiyor. Sizin "patched boot.img" paylaşsanız ben kaldığım yerden devam etsem olur mu?

Benim elimde bu cihazdan yok.
Bu nedenle bu konuda size yardımcı olamayacağım.
Ayrıca, bulunan konuya bakmanız da faydalı olacaktır.
İşlemler hemen hemen aynı.

Son düzenleme:

qwe33

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Nis 2017
4
0
1
39
3 - Bu başlıkta bulunan TechnicaL'ın hazırladığı TWRP 3.1.1.0 dosyasını bilgisayarınıza indirin. SP Flash Tool uygulamasında recovery satırındaki Location sütununa iki kere tıklayın ve TWRP recovery olan dosyayı seçin (adı recovery_212545.img olarak geçiyor)... TAMAM bu kadar. Artık listenizde Stock Rom ve Custom Firmware olan bir sistem hazır. Şimdi DOWNLOAD'a basın.
İlgili link uçmuş. TWRP indirebileceğim başka link var mı?

qwe33

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Nis 2017
4
0
1
39
Arkadaşlar Tecnical arkadaşın paylaştığı twrp dosyasını nereden indirebilirim. Mevcut linkler silinmiş durumda.