Stock Rom Reeder M7 Plus Yazılım

Yazdır

HaYaLMeaN

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
27 Ara 2016
29
1
3
31
Başka site linki yokmu arkadaşlar bu link kota aşımı diyor indirmeyi bitirmesi için ücretli üyelik istiyor

aliorhan43

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 May 2020
4
0
1
49
Konuyu hortlattık heralde, m7 plus var kızımın, artık yüklü tüm uygulamalar ve google uygulamaları dahil sürekli durduruldu hatası veriyor. Fb. ayarlarına döndürdüm, hard reset yaptım ve en son orjinal romuda sp flash ile yükledim çare olmadı. Cihaz iyi durumda ama sanırım bu güncellemelerden dolayı çalışmıyor. Konuyu okudum ama çok bilgilide değilim bu konuda neyi nasıl yükleyicem çözemedim. Cihaz açılıyor ama çalışmıyor çöp durumda. Bana daha basitçe anlatıp bu diğer yazılımı yüklemede yardımcı olursanız çok sevinirim. tşk.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Konuyu hortlattık heralde, m7 plus var kızımın, artık yüklü tüm uygulamalar ve google uygulamaları dahil sürekli durduruldu hatası veriyor. Fb. ayarlarına döndürdüm, hard reset yaptım ve en son orjinal romuda sp flash ile yükledim çare olmadı. Cihaz iyi durumda ama sanırım bu güncellemelerden dolayı çalışmıyor. Konuyu okudum ama çok bilgilide değilim bu konuda neyi nasıl yükleyicem çözemedim. Cihaz açılıyor ama çalışmıyor çöp durumda. Bana daha basitçe anlatıp bu diğer yazılımı yüklemede yardımcı olursanız çok sevinirim. tşk.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

aliorhan43

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 May 2020
4
0
1
49
Hocam bu şekilde yapmadımda sayfada ki talimatlarla TWRP flasladım aynı sayfada magisk ile root yapın diyor magiski yükledim ve TWRP zıpten yazılımı attım lakin tablet güzel hızla açılıyor ama aynı google ilgili servislerden durdu hatasını alıyorum. Şimdi tekrar TWRP girdim yanlış birşeymi yaptım yazılım yüklenmedi mi diye uğraşmaya devam. Çok prof değilim bu androit konularında. Bir yere kadar geldik bakacaz artık. Aynı sayfada bazı uygulamaları kaldırdığını yazmış arkadaş ama kafamda karıştı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam bu şekilde yapmadımda sayfada ki talimatlarla TWRP flasladım aynı sayfada magisk ile root yapın diyor magiski yükledim ve TWRP zıpten yazılımı attım lakin tablet güzel hızla açılıyor ama aynı google ilgili servislerden durdu hatasını alıyorum. Şimdi tekrar TWRP girdim yanlış birşeymi yaptım yazılım yüklenmedi mi diye uğraşmaya devam. Çok prof değilim bu androit konularında. Bir yere kadar geldik bakacaz artık. Aynı sayfada bazı uygulamaları kaldırdığını yazmış arkadaş ama kafamda karıştı.

TeamViewer ID ve Şifre paylaşabilir misiniz, bir bakayım?

aliorhan43

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 May 2020
4
0
1
49
Şimdi de TWRP modda açılıyor, normal şekilde açılmıyor. Hocam silimiş formattan sonra yüklememişim TeamViewer geç oldu yarın müsait olduğunuzda bağlanalım çünkü tableti normal modda açma çabası içerisindeyim :)

aliemre010908

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2017
3
2
3
44
Gmail sorunu var M7 plus işlemleri aynen yaptım rom yüklendi bitti şimdi reeder android yaziyor bekliyor resetliyor aynı işlemi yapınca %43de hata veriyor.