Stock Rom Reeder M7 Rom

Meta başlık: Reeder M7 Rom

Meta açıklama: Reeder M7 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Reeder M7 Rom
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Reeder M7 Rom
Sürücüler
Yazılım Yükleme Aracı

Yazılımı temin eden @looupss üyemize teşekkürler.
Yazılım yükleme işleminin detaylarına bulunan konudan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

netfirtina

Yeni üye
Yasaklı üye
10 Mar 2018
1
1
3
46
romu indiriyorum reeder m7 plus cihazım var umarım sorun çıkmaz . orjinal gelen yazılımı çalışmıyor birde bunu yükleyip denemek istiyorum .

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: hzropy

Nar

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Kas 2017
24
11
3
romu indiriyorum reeder m7 plus cihazım var umarım sorun çıkmaz . orjinal gelen yazılımı çalışmıyor birde bunu yükleyip denemek istiyorum .

Selam, Eğer M7 Plus ise ben bu linkte (stock rom + custom recovery + magisk root) anlatmıştım:

Gayet düzgün çalışıyor. 2 cihaz için de denedim oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen

dalqa61

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2018
2
5
3
35
Selam dosyayı indiriyorum. Fakat rar hatalı uyarısı alıyorum. c:\users\xx\downloads\Reeder.M7.rar The archive is either in unknown format or damaged yazıyor. Bir de bu tablete yazılım attım artık hiç görüntü de vermiyor açılmıyor çöp mü oldu yoksa bunu yükleyebilir miyim ?

• Beğen
Tepkiler: hzropy ve ridvan47

Nar

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Kas 2017
24
11
3
Selam dosyayı indiriyorum. Fakat rar hatalı uyarısı alıyorum. c:\users\xx\downloads\Reeder.M7.rar The archive is either in unknown format or damaged yazıyor. Bir de bu tablete yazılım attım artık hiç görüntü de vermiyor açılmıyor çöp mü oldu yoksa bunu yükleyebilir miyim ?

Selam geçmiş olsun, yazılımsal brick olmuştur ama öyle kolay kolay çöp olacağını düşünmüyorum. SP Flash ile tekrar kurtarırsın yeter ki doğru Scatter.txt ve Rom dosyaları olsun...

Şimdi senin için rar dosyasını indiriyorum. 30 dk sürecek dedi. Kontrol edeceğim.

• Eğer ben de RAR hatası alırsam %90 yanlış yüklenmiştir. Tekrardan upload etmelerini rica edeceksin... Veya Reeder'da talep aç, geri dönüş yapabilirler...
  • Eğer RAR hatası almazsam demek dosya doğru yüklenmiş, sen yanlış indirmişsin. Bir daha indir. Bu durumda cevap yazmayacağım. Yapman gerekenler:
  1. Tabletini mutlaka kapat. Kapatamıyorsan, tabletin resetleme butonu varsa resetle, 5 saniye bekle.
  2. PCde başka bir cihaz bağlı olmasın. Usb takılı olmasın
  3. SP Flash Tool yazılımını çalıştır, Scatter dosyasını göster, Download'a bas ve bekle.
  4. Şimdi cihazı bağla, flashlama işlemi başlayacak, başlamazsa ya eksik driver var ya tableti tam kapatamadın bir daha reset yap imkanın varsa bataryayı takıp çıkar. [Not: EĞER cihazı görür ama HATA mesajı çıkarsa burada paylaş, muhtemelen Format All + Download seçmen gerecek]
  5. Flash işlemini yarıda kesme, sonuna kadar bekle, yeşil OK mesajı görürsen işlem tamamdır.
  6. Buraya kadar her şey olduysa ve açılmadıysa, sanırım bu M7 romu paylaşımı sıkıntılı. Reeder'dan rica edip iste, sana link yollarlar. Onu da indirip flashlamana rağmen açılmazsa artık servis yolu göründü demektir.

• Beğen

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Sıkıştırılmış dosyayı 7zip programı ile açın. Bir hata vermeyecektir.

• Beğen

ridvan47

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Haz 2018
2
1
3
23

bende de aynisi oldu sizinki cozuldumu bana acilen yanit verebilirseniz cok sevinirim

• Beğen