Reeder M8 Go Zoom ve EBA Uygulamasında Ses Yok

Yazdır

swerrt

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2020
12
1
3
39
bu sekılde acıp zoom yukledım ama degısen bırsey olmadı yıne bana ses gelmıyor ama benım sesım gıdıyor
fabrıka ayarlarınada donuyorum sımdı
maalesef hıc bır sey degısmedı fabrıka ayarlarına da döndüm yine siyah ekran kalıyor ...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bu sekılde acıp zoom yukledım ama degısen bırsey olmadı yıne bana ses gelmıyor ama benım sesım gıdıyor
fabrıka ayarlarınada donuyorum sımdı

Ben size daha önce de söylemiştim.
Cihazın donanımında bir sorun yoksa, cihazınızın mikrofonu bir şekilde çalışıyorsa, sorun cihazın donanımında veya yazılımında değildir.
Böyle durumlarda kullanılan uygulamalara, uygulama izinlerine ve daha farklı şeylere bakmak gerekir.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
son kez bırsey daha sorayım
ben artık zoom dan eba dan vazgectım cıhazı eskı halıne dönderebilrmiyim ?
varmı artık öyle bi şansım?

Elinizde cihazın daha önce üzerinde yüklü olan yazılımı varsa istediğinizi yapabilirsiniz.
Lakin elinizde bu yazılım yoksa, önce yazılımı temin etmeniz gerekir.

ceank

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2019
3
0
1
@Paradox, sizin gönderdiğiniz yazılımı bende cihazıma yükledim ama cihazım siyah ekranda kalıyor. Youtube de bir sayfanın altında bir arkadaş bu yazılımları paylaşmış. şimdi cihazım hiç açılmıyor sonra araştırmaya başladım bir arap sitesinde bir rom buldum ama yükleme aracını bulamadım @Paradox bakma şansın var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox, sizin gönderdiğiniz yazılımı bende cihazıma yükledim ama cihazım siyah ekranda kalıyor. Youtube de bir sayfanın altında bir arkadaş bu yazılımları paylaşmış. şimdi cihazım hiç açılmıyor sonra araştırmaya başladım bir arap sitesinde bir rom buldum ama yükleme aracını bulamadım @Paradox bakma şansın var mı?

Benim bahsettiğiniz yerde ne yazık ki üyeliğim yok.

sizenet

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Kas 2020
4
0
1
44
Merhaba

Öncelikle M10 GO konusuna yazmamın sebebi orası daha güncel olduğu içindi ve m8 go içinde konuşma mevcuttu.

Keşke o mesajımı bu konu altına taşısaydınız silmek yerine neyse...

Aynı durum bende de mevcut Reeder destek whatsappten 2 tane yazılım attı fakat nasıl yükleneceği konusunda en ufak bir açıklama yapmıyor. Cevapta vermiyorlar işin garip tarafı.

Verilen linkler;

Ben bu linkteki m8 go spreadtrum için olan ROM (reeder_reeder_M8_Go_20191120 - LCD CHANGE.rar) dosyasını Research Download (RESEARCHDOWNLOAD_R21.0.0001.rar) programı ile kurdum fakat tablet açılırken siyah ekranda kalıyor arka ışık yanıyor tablet titriyor açıldığı için fakat hiç bir görüntü gelmiyor.

Tableti samsuna göndermek yazılım yüklenip geri gelmesi 15 gün daha öncede A8i tabletimi göndermiştim aynı şekilde çok uzun sürmüştü. 15 günde giriş yapamayacak bu şekilde yardımcı olma şansınız var mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba

Öncelikle M10 GO konusuna yazmamın sebebi orası daha güncel olduğu içindi ve m8 go içinde konuşma mevcuttu.

Keşke o mesajımı bu konu altına taşısaydınız silmek yerine neyse...

Aynı durum bende de mevcut Reeder destek whatsappten 2 tane yazılım attı fakat nasıl yükleneceği konusunda en ufak bir açıklama yapmıyor. Cevapta vermiyorlar işin garip tarafı.

Verilen linkler;

Ben bu linkteki m8 go spreadtrum için olan ROM (reeder_reeder_M8_Go_20191120 - LCD CHANGE.rar) dosyasını Research Download (RESEARCHDOWNLOAD_R21.0.0001.rar) programı ile kurdum fakat tablet açılırken siyah ekranda kalıyor arka ışık yanıyor tablet titriyor açıldığı için fakat hiç bir görüntü gelmiyor.

Tableti samsuna göndermek yazılım yüklenip geri gelmesi 15 gün daha öncede A8i tabletimi göndermiştim aynı şekilde çok uzun sürmüştü. 15 günde giriş yapamayacak bu şekilde yardımcı olma şansınız var mı?

Siz buraya nasıl insanlar geliyor biliyor musunuz?
Sizin paylaştığınız bağlantılardaki dosyaları indirip,
Bu dosyalar neyin nesidir demeden kendi cihazlarına kurmaya çalışırlar.
Biz bu gibi sorunları çok yaşıyoruz.
Yazdıklarınızın taşınıp taşınmama konusuna gelince,
Elbette yazdıklarınız taşınabilirdi.
Lakin demek ki bazı nedenlerden dolayı taşınmamış.
Olabilir.

Sorununuzun çözümüne gelecek olursak:
Yanılmıyorsam bu cihazın bir kaç farklı versiyonu mevcut.
Sizin paylaştığınız indirme bağlantıları daha önce de paylaşılmıştı.
Öncelikle cihazınızın versiyonunu tespit etmek lazım ama bunu nasıl yapabileceğimizi bilmiyorum.
Sizin cihazınızın kesin olarak MTK işlemcili değil değil mi?

sizenet

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Kas 2020
4
0
1
44
Tabi ki anlıyorum ben M8 Go diye belirtmiş olsamda konu M10 GO olduğu için problem olabilirdi. İlla ki silinmesininde bir mantığı vardır silen kişi için tekrardan yazdım bende.

Evet Spreadtrum işlemcili olduğuna %100 eminim çünkü tabletin arka kapağını sökünce SC7731E yazıyor şu an iş yerinde kaldığı için fotoğrafını atamıyorum. Zaten kamerası da solda ve research download programı ile yazılım atabiliyorum. Bağladığımda Aygıt Yöneticisinde SC COM bağlatısı olarak görüyor MTK işlemcili olsa SP Flash tools tarafında görmesi gerekiyor diye biliyorum tableti. Kamerası sağ tarafta olanları mtk işlemcili.

İşin garip tarafı M8 GO ile ilgili çok az bilgi var ve servisinde bu konuda yazılım bu diyip nasıl yükleneceği konusunda bile bilgi vermemesi.

FRP dediğimiz olay mı mevcut bu tablette acaba? Bunu Hydra Dongle ya da NCK Dongle tarzı programlarla bir şeyler mi yapmak gerekiyor bilmiyorum onlarda zaten ücretli imiş ya da dongle olması gerekiyormuş vs.

Ben research programının güncelini indirip attım yazılımı hiç bir şey fark etmedi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Tabi ki anlıyorum ben M8 Go diye belirtmiş olsamda konu M10 GO olduğu için problem olabilirdi. İlla ki silinmesininde bir mantığı vardır silen kişi için tekrardan yazdım bende.

Evet Spreadtrum işlemcili olduğuna %100 eminim çünkü tabletin arka kapağını sökünce SC7731E yazıyor şu an iş yerinde kaldığı için fotoğrafını atamıyorum. Zaten kamerası da solda ve research download programı ile yazılım atabiliyorum. Bağladığımda Aygıt Yöneticisinde SC COM bağlatısı olarak görüyor MTK işlemcili olsa SP Flash tools tarafında görmesi gerekiyor diye biliyorum tableti. Kamerası sağ tarafta olanları mtk işlemcili.

İşin garip tarafı M8 GO ile ilgili çok az bilgi var ve servisinde bu konuda yazılım bu diyip nasıl yükleneceği konusunda bile bilgi vermemesi.

FRP dediğimiz olay mı mevcut bu tablette acaba? Bunu Hydra Dongle ya da NCK Dongle tarzı programlarla bir şeyler mi yapmak gerekiyor bilmiyorum onlarda zaten ücretli imiş ya da dongle olması gerekiyormuş vs.

Ben research programının güncelini indirip attım yazılımı hiç bir şey fark etmedi.

Nasipse uygun bir zamanda bilgisayarınıza bağlanıp bakmak isterim.

sizenet

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Kas 2020
4
0
1
44
Merhaba

Hafta sonu iş yerinde olmadığım için yazamadım tablet iş yerinde idi şimdi iş yerindeyim siz ne zaman müsait olursanız bakabilirsek çok sevinirim.

aliylmz

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ara 2020
3
0
1
27
Acaba şu reeder m8 go ların zoomdaki ses sorununa bir çare bulundu mu? Kardeşimde o tabletten var derslere giremiyor. Ancak benim pcde girebiliyor. Derslerimiz çakışınca da ben kendimden feda etmek durumunda kalıyorum yardımcı olursanız bu konuda çok iyi olur.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Acaba şu reeder m8 go ların zoomdaki ses sorununa bir çare bulundu mu? Kardeşimde o tabletten var derslere giremiyor. Ancak benim pcde girebiliyor. Derslerimiz çakışınca da ben kendimden feda etmek durumunda kalıyorum yardımcı olursanız bu konuda çok iyi olur.

Konuya yazılan yorumlarda bazı yazılımlara ait indirme bağlantıları paylaşılmış.
Cihazınıza yazılım yüklemesi yapmayı denediniz mi?

sizenet

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Kas 2020
4
0
1
44
Merhaba

Konu ile alakalı bağlanıp işlem yapmanız için ne zaman için uygun olursunuz saat veya net bir zaman dilimi verebilir misiniz ona göre size uymaya çalışayım.