Remaxx RM-66 Rom İsteği

Remaxx RM-66 Rom İsteği

N nurettinelk - #1
remaxx RM-66 rom olan varmı elinde factory reset atsamda cihaz logoda kalıyor.acil rom lazım.
N nurettinelk - #2
yokmu yardım edecek kimse
silivriserdar silivriserdar - #3
remaxx RM-66 rom olan varmı elinde factory reset atsamda cihaz logoda kalıyor.acil rom lazım.

Format attınız mı? Ayrıca bende baktım ama yazılımı bulamadım. Cihazın ana kart resimleri varsa belki yazılımı bulabilirsiniz.
taneryilmaz taneryilmaz - #4
Merhaba Arkadaşlar

bu adresteki rom u yüklerseniz sorunsuz çalışıyor anakart ile uyumlu yazılımdır
silivriserdar silivriserdar - #5
Merhaba Arkadaşlar

Paylaşım için teşekkürler.
Paradox Paradox - #6
Merhaba Arkadaşlar

:tsk:
İbrahim+12 İbrahim+12 - #7
DOSYA BOZUK DİYOR ACABA BAŞKA BİR ROM VAR MI
AthenSlay3R AthenSlay3R - #8
anakart üzerinde bazı kodlar yazar bunlar romu bulmamıza yardımcı olabilir elimde bir çok rom var yalnız anakart resimlerini atmanız gerek genel alwıner tech yazılımıdır a22 a33 gibi kodlarla başlayan bi yazı olucak A33 V11 10.1 0312-20141015 örnek gibi
İbrahim+12 İbrahim+12 - #9
a33 fa033aa 4ad1 üzerinde yazan bu
elienizde mevcut mu acaba
AthenSlay3R AthenSlay3R - #10
bekleyin bi rom arşivime bakayım
AthenSlay3R AthenSlay3R - #11
@İbrahim+12, a33den farklı bi kod olmalı v11 vs gibi
İbrahim+12 İbrahim+12 - #12
maalesef bulamadım dediklerimin dışında quad core yazıyor sadece
AthenSlay3R AthenSlay3R - #13
@İbrahim+12, resim yükleme şansınız varsa o yazıları çekip atar mısınız bide tablet kaç inç?
AthenSlay3R AthenSlay3R - #14
rom ve yükleme talimatı buyrun arkadaşlar
Paradox Paradox - #15
DOSYA BOZUK DİYOR ACABA BAŞKA BİR ROM VAR MI

Paylaşılan yazılımda bir sorun yok.
'ı güncelleyiniz veya kullanınız.
Yazılımı indirdim ve hatta parçaladım.
Bir sorun yaşamadım.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
uzman571571 uzman571571 - #16
arkadaşlar ben indirdim verdiğiniz dosyaları yanlız.usb driver eksik.aygıt yöneticisinde aygıt tanınmadı olarak kalıyor.ses kısma tuşuna basılı tuturak bağladım.tersinide yaptım olmadı galiba usb driver istiyor.
uzman571571 uzman571571 - #17
arkadaşlar kendi soruma cevap veriyormuşum gibi olacak ama faydalı olur diye eklemek istedim.birincisi usb tanınmadı hatası kullandığım kablodanmış.ikincisi indirdiğim linkteki remaxx içindeki rom cihazı berbat etti.ekranın yarısı vardı yarısı yoktu.neyseki sadece rom olan dosyayı kullandım düzeldi sorunsuz çalışıyor.
coban32 coban32 - #18
Geri dönüş için teşekkürler. Geçmiş olsun.
Paradox Paradox - #19
arkadaşlar kendi soruma cevap veriyormuşum gibi olacak ama faydalı olur diye eklemek istedim.birincisi usb tanınmadı hatası kullandığım kablodanmış.ikincisi indirdiğim linkteki remaxx içindeki rom cihazı berbat etti.ekranın yarısı vardı yarısı yoktu.neyseki sadece rom olan dosyayı kullandım düzeldi sorunsuz çalışıyor.

Geçmiş olsun.
H hrngll - #20
aynı sorun bende de oldu sonradan fark ettim bu yazdıklarını ekran bozuldu bu sorunu nasıl çözdün detaylı bir bilgi verebilirmisin şimdiden teşekkürler.
Paradox Paradox - #21
aynı sorun bende de oldu sonradan fark ettim bu yazdıklarını ekran bozuldu bu sorunu nasıl çözdün detaylı bir bilgi verebilirmisin şimdiden teşekkürler.

Konuda paylaşılan yazılımlardan birisi ile sorun çözülmüş.
Siz konuda paylaşılan bütün yazılımları denediniz mi?
Y yuzsem - #22
Merhaba Arkadaşlar

buradaki romla oldu teşekkürler
coban32 coban32 - #23
buradaki romla oldu teşekkürler
Geçmiş olsun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/remaxx-rm-66-rom-istegi.5198/