Rom Lazım Olan Modelleri Yorum Olarak Yazın Size İndirme Linkini Vereyim

Yazdır

Carry23

Üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2019
34
2
8
24
Rom Lazım Olan Modelleri Yorum Olarak Yazın Size İndirme Linkini Vereyim
:alkis::alkis:Olan Model Markalar Yazmadıklarımda Var Arkadaşlar Siz Yazın Model Bütün Hepsinin var boşa 8tb hdd doldurmadık :D

• Samsung.
  • Xiaomi.
  • Huawei.
  • Apple.
  • Oppo.
  • Vestel.
  • Casper.
  • Oppo Realme
  • General Mobile

• Beğen
Tepkiler: @emin

asilllll

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2020
5
0
1
39
nokia c6-01 . RM-718 türkçe buldum ama hata veriyor. Eksik dosya içeriyor Elinizde var mı ?

asilllll

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2020
5
0
1
39
casper via v8 olabilir bir tane paylaşılmış fakat bayağı sıkıntı yasayan olmuş . denesem mi bilemedim :/

asilllll

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2020
5
0
1
39
general mobile discovery kitkat yuklekledim. general mobile yazısında kalıp tekrarlıyor. jellybean yuklesemde aynı sorun devam ediyor bu konudada yardımcı olurmusunuz . tesekkürler

asilllll

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2020
5
0
1
39
bakmış mıydınız?
orada bir dosya eksikti onuda yabanci bir siteden buldum tam yazilim yukleyecegi anda bilgisayar hata veriyor. Hata ise şu:

:(

Kisisel bilgisayariniz bir sorunla karsilasti ve yeniden baslatilmasi gerekiyor. Şu anda bazi hata bilgileri toplaniyor, bu islemden sonra yeniden baslatabilirsiniz.
(mavi ekranda bu hatayi veriyor bilgisayardan dolayi mi anlamadim. Resim atacaktim dosya boyutu buyuk hatasi verdi)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
orada bir dosya eksikti onuda yabanci bir siteden buldum tam yazilim yukleyecegi anda bilgisayar hata veriyor. Hata ise şu:

:(

Kisisel bilgisayariniz bir sorunla karsilasti ve yeniden baslatilmasi gerekiyor. Şu anda bazi hata bilgileri toplaniyor, bu islemden sonra yeniden baslatabilirsiniz.
(mavi ekranda bu hatayi veriyor bilgisayardan dolayi mi anlamadim. Resim atacaktim dosya boyutu buyuk hatasi verdi)

Bahsettiğiniz hata pek programla ilgili bir hataya benzemiyor.
İşletim sisteminizle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Casper Via F1 cyanogenmod veya LineageOS bulabilir misiniz?
Casper yerli bir firma. Yani yurt dışında kullanımı yok denecek kadar az sanırım.
Ve Custom Rom'lar genelde yaygın, ya da hakkını fazlasıyla veren baba cihazlar için geliştiriliyor.
Demek istediğim birileri özel olarak ilgilenmediği sürece bu cihaza Custom Rom bulmak pek mümkün değil.
Ha, şu da var: Özelliklerinin çoğu benzer bi cihaz için çıkartılmış bir Custom Rom varsa bu cihaza da uyarlanabilir ancak stabil çalışması düşük bi ihtimal olur.

• Beğen
Tepkiler: Efendy

Efendy

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eyl 2019
3
0
1
34
Casper yerli bir firma. Yani yurt dışında kullanımı yok denecek kadar az sanırım.
Ve Custom Rom'lar genelde yaygın, ya da hakkını fazlasıyla veren baba cihazlar için geliştiriliyor.
Demek istediğim birileri özel olarak ilgilenmediği sürece bu cihaza Custom Rom bulmak pek mümkün değil.
Ha, şu da var: Özelliklerinin çoğu benzer bi cihaz için çıkartılmış bir Custom Rom varsa bu cihaza da uyarlanabilir ancak stabil çalışması düşük bi ihtimal olur.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. En kısa sürede değiştireceğim telefonu zaten. Aldığıma pişman oldum. Ne güncelleme var nede başka birşey.

meh1983

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Tem 2020
1
0
1
40
Selam iyi bayramlar,Casper v9 hafıza kartı ile yüklemek için rom arıyorum yardım edebilirmisin?