İstek Safir Tab 632 Rom İsteği

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Resimleri görebilseydik yardımcı olmaya çalışırdık.

sontecrube

Üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2017
86
29
18
40
Gaziantep
bulunan konuda bir yazılım var. Ama uyar mı uymaz mı bilemem. Genede tüm sorumluluk size aittir. Yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve mobilkulup sitesi sorumlu değildir.
Cihazda ekran kilidi var bu yüzden yazılım atmak istiyoruz. Eğer çökerse doğru yazılım elimizde olmadığı için cihazı kaldıramadığımız gibi müşteriyle sorun yaşarız. Şuan için bu riske giremem. En iyisi müşteriyle görüşüp öyle deneyeyim usta. İlgi ve alakan için çok teşkkürler

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Cihazda ekran kilidi var bu yüzden yazılım atmak istiyoruz. Eğer çökerse doğru yazılım elimizde olmadığı için cihazı kaldıramadığımız gibi müşteriyle sorun yaşarız. Şuan için bu riske giremem. En iyisi müşteriyle görüşüp öyle deneyeyim usta. İlgi ve alakan için çok teşkkürler
Aynen müşteriye risk verin öyle işlem yapın.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Müşteriyi telefonla arayıp riski bildirdim. riski kabul etmedi ustam bilginiz olsun. Deneyemedik
Bizim işte böyle bir iş. Risk vermezsen müşteri ile sıkıntı yaşayacaksın. Risk versen müşteri kabul etmeyecek para kazanamayacaksın. Ben böyle durumlarda işi tecrübeli bir abimiz var ona bırakıyorum. O ne edip yapıyor usulüne uygun ayarlıyor. Bende işlemi yapıyorum.

sontecrube

Üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2017
86
29
18
40
Gaziantep
Bizim işte böyle bir iş. Risk vermezsen müşteri ile sıkıntı yaşayacaksın. Risk versen müşteri kabul etmeyecek para kazanamayacaksın. Ben böyle durumlarda işi tecrübeli bir abimiz var ona bırakıyorum. O ne edip yapıyor usulüne uygun ayarlıyor. Bende işlemi yapıyorum.
Bizim Angarada dayımız yok ustam :bezdim: Bizde siz abilerimzden yardım alıyoruz :relaxed:

• Beğen

sontecrube

Üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2017
86
29
18
40
Gaziantep
Yapacak birşey yok. Öbür türlü risk vermeden müdahale etsen ve cihaza yazılım uymasa başın daha çok ağrıyacaktı. Cihaz hiç açılmasaydı belki birşeyler yapılırdı. Sorun olmazdı en azından.
Aynen öyle ustam. Açılmasaydı yada açılışta kalıyor gibi sorunlar olsaydı riskimiz olmazdı. Orjinal rom olsaydı yine bi nebze riski çok düşük olurdu ama İnternette sitesi dahi olmayan bir markadan bahsedince işler değişiyor ustam sağlık olsun. Belki verdiğiniz link ilerde bir arkadaşın işine yarar.

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aynen öyle ustam. Açılmasaydı yada açılışta kalıyor gibi sorunlar olsaydı riskimiz olmazdı. Orjinal rom olsaydı yine bi nebze riski çok düşük olurdu ama İnternette sitesi dahi olmayan bir markadan bahsedince işler değişiyor ustam sağlık olsun. Belki verdiğiniz link ilerde bir arkadaşın işine yarar.

Bu gibi durumlarda bulunan aracı kullanabilirsiniz.