Yardım Samsung E1205Y 1205 Com Görmüyor

tunctelekom1016

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Nis 2019
8
2
3
30
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Herkese Hayırlı Günler Hayırlı İşler Diliyorum. ------ WriteImei Programını Bilgisayarıma Yükledim Laptop Casper 64Bit Yanlız Söyle Bir Sorun Var Com Aygıt Yöneticisinde Görüyor Üstünde Sarı Bir Ünlem İşareti Var Writeİmei Programında Com Görünmüyor Bu Konuda Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekür Ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

xxjokerxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Tem 2017
13
4
3
37
bilgisayarı yeniden başlatırken f8 tuşuna bas bilgisayarı sürücü zorlamasını devre dışı bırakarak başlat o zaman görürü

letal

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2019
8
2
3
34
Kardeşim driver dogru kurulmamış gibi görünüyor. dosyaları indir bunu bir dene kurulumda yardım istersen baglantıdan yazarsın. Bunun yanında bazen baglantı kablosu veya usb portta sorunlu cıkabiliyor bunlarıda değiştirmeyi deneyebilirsin. İşletim sistemi win 10 ise april sürümüne güncellersen kurulmayan butun driverlar otomatik kurulacaktır. Kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: NRY07

ali açık

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ağu 2018
1
0
1
28
Kardeşim driver dogru kurulmamış gibi görünüyor. dosyaları indir bunu bir dene kurulumda yardım istersen baglantıdan yazarsın. Bunun yanında bazen baglantı kablosu veya usb portta sorunlu cıkabiliyor bunlarıda değiştirmeyi deneyebilirsin. İşletim sistemi win 10 ise april sürümüne güncellersen kurulmayan butun driverlar otomatik kurulacaktır. Kolay gelsin.
win7 64 1205 driver kuramıyorum kuruyorum ama bir sorunla karşılaştı hatası alıyorum yardımcı olabilirmisinz

sahin211

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
18 Eki 2019
39
3
8
37
slm yenı 1205y imei programı com tek göruyor ve yazılmıyor sorunu bılen varmı kodlamı atılıyor usdalar